خودروسازی ایلیاریمکس

­قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو:

هر ۳۰ ثانیه یک خودرو تولید می‌کنیم

عصر خودرو- ­قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو گفت: در هر ۳۰ ثانیه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه به هم متصل و تبدیل به یک خودرو می‌شوند و تلاش داریم ماندگاری خودرو در کف پارکینگ‌ها به صفر برسد.

هر ۳۰ ثانیه یک خودرو تولید می‌کنیم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از صداوسیما، کیانوش پورمجیب در نشست با اصحاب رسانه گفت: ابتدای سال 62 هزار و 500 خودروی ناقص داشتیم که امروز به کمتر از 22 هزار دستگاه کاهش یافته است و تا پایان مرداد ماه به صفر می‌رسد.

  ­قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو افزود: سمند امسال از مدار تولید خارج می‌شود و کمتر از 5 هزار دستگاه به علت تعهدات به تاکسیرانی تولید خواهد شد، تارا، رانا، دنا، پژو پارس و پژو 207 جزو محصولات اصلی ما خواهد بود.

  پورمجیب عنوان کرد: طرح خدمات ویژه موتور و گیربکس تارا را برای 6 ماه به اجرا گذاشتیم، سطح اطمینان موتور و گیربکس خودروی تارا به سطحی رسیده که تا 6 ماه پس از تحویل نیازی به خدمات پس از فروش در موتور و گیربکس نباشد، چنانچه مشکلی برای یک مشتری بروز کند ما سرویس ویژه‌ای برای جبران، ارائه خواهیم کرد. این طرح فراخوان خودرو‌های معیوب نیست بلکه تضمین موتور و گیربکس است.

  وی ادامه داد: 2 خودروی دیگر در آینده به این طرح اضافه می‌شوند، امداد خودروی تارا هم به صورت ویژه به محل اعزام خواهد شد و ترخیص این خودرو‌ها نیز به سرعت انجام می‌شود تا مشتری معطل نشود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط