خودروسازی ایلیاریمکس

در گفت و گو با مدیر فروش صنایع خودروسازی ایلیا مطرح شد:

دایون Y۵ با رنگ های جدید آمد

عصر خودرو- مدیر فروش صنایع خودروسازی ایلیا از برنامه ریزی این شرکت برای تامین به موقع و تحویل زودتر از موعد محصولات حتی زودتر از موعد خبر داد و افزود: جهت جلب رضایت مشتریان شرایط فروش متنوع و رنگ های جدید بدنه را در برنامه خواهیم داشت.

دایون Y۵ با رنگ های جدید آمد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۴:۰۰
  • دایون Y5 با رنگ های جدید آمد
  • دایون Y5 با رنگ های جدید آمد
  • دایون Y5 با رنگ های جدید آمد
  • دایون Y5 با رنگ های جدید آمد

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، وحید گلچین مدیر فروش صنایع خودروسازی ایلیا با بیان این که این شرکت شرایط فروش متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است گفت: جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان در سال جاری شرایط فروش متنوعی را در نظر گرفته ایم. او ادامه داد: صنایع خودروسازی ایلیا با توجه به تنظیم دقیق استراتژی های خود در حوزه های تولید و فروش در سال گذشته، اقدام به تامین قطعات مورد نیاز محصول دایون Y5 کرده است و در حوزه تولید نیز از برنامه های تنظیم شده جلوتر است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته که خودروسازان استراتژی های خود را مشخص کرده اند و طبق آن سیاست گذاری های مختلفی در هر شرکت انجام شده است، سامانه جامع فروش خودرو وجود نداشت. از این رو متناسب سازی سیاست های کلان خودروسازان با شرایط فعلی کمی کار را سخت کرده است.

مدیر فروش خودروسازی ایلیا ادامه داد: ترجیح خریداران خودرو به خصوص برای محصولاتی چونSUV  دایون Y5 که محصولی با مشتری و سگمنت خاص است، خرید کردن از طریق نمایندگی ها یا به طور مستقیم از شرکت است. با این حال صنایع خودروسازی ایلیا طبیعتاً تابع قوانین است.

او در خصوص شرایط تولید این خودرو نیز گفت: خوشبختانه اقداماتی که در حوزه تامین قطعات شده است، بسیار دقیق انجام شده و به همین دلیل با توجه به پتانسیل های موجود در صنایع خودروسازی ایلیا، تولید 3 هزار دستگاه از دایون Y5 را در دستور کار قرار داده ایم و در صورت بهبود شرایط فروش و عدم نوسان نرخ ارز حتی می توانیم این ظرفیت را افزایش دهیم و شرایط فروش اقساطی با تسهیلات نیز یکی از برنامه هایی است که با افزایش تولید به دنبال ارایۀ آن به مشتریان هستیم.

گلچین افزود: فروش شاسی بلند دایون Y5 به صورت فوری و با توجه به مناسبت های پیش رو از جمله برنامه هایی است که قبلا تدوین شده بود، اما باید منتظر مجوزهای قانونی باشیم. حتی توان تحویل محصول با روش فروش فوری و تحویل در کمتر از 5 روز را هم تدارک دیده ایم.

او در خصوص شرایط تحویل محصولات فروخته شده به مشتریان نیز گفت: صنایع خودروسازی ایلیا هیچ تعهد معوقی ندارد. ضمن این که در مراحل فروش قبلی محصولات را حتی زودتر از موعد به مشتریان تحویل داده است و در حال حاضر نیز این روند ادامه دارد.

گلچین در پایان افزود: برنامه های صنایع خودروسازی ایلیا افزایش تولید و گسترش رنگ های انتخابی مشتریان به 7 رنگ است. رنگ های سفید، مشکی، سرمه ای، قرمز، خاسکتری، نقره ای و نقره آبی از جمله رنگ هایی هستند که جهت احترام به سلیقه مشتریان و رضایت هرچه بیشتر آنها در لیست تولید قرار گرفته است.

برچسب ها
کرمان موتور