فونیکسریمکسبهتام

آخرین قیمت سمند، تیبا، پژو و کوییک

قیمت خودرو شکست

عصر خودرو- بازار خودرو هفته اول مردادماه با افت قیمت به پایان رساند.

قیمت خودرو شکست
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرآنلاین، در حالی بازار خودرو در هفته اول مردادماه در سراشیبی قیمتی قرار گرفت که هنوز خریداران ترجیح می‌دهند برای خرید خودرو دست نگه دارند.

  البته به نظر می‌رسد تامل متقاضیان خودرو در بازار بیشتر به دلیل نبود قدرت خرید و قیمت‌های بالای خودرو است.

  با این حال، برخی کارشناسان اعتقاد دارند که این کاهش قیمت، به دور جدید قرعه کشی وزارت صمت و از سوی دیگر صحبت‌های مطرح شده در خصوص نهایی شدن واردات ارتباط دارد.

  همچنین فعالان بازار ارز عنوان می‌کنند شرایط تورمی کشور و آینده مبهم برجام به گونه‌ای است که نمی‌توان انتظار داشت شرایط کنونی تغییر محسوسی چه از طرف عرضه و چه از طرف تقاضا داشته باشد.

  برخی از فعالان بازار عنوان می‌کنند که در روزهای گذشته میزان عرضه خودرو به بازار افزایش یافت و عرضه و تقاضا مقداری در حالت تعادلی قرار گرفت. به نظر می‌رسد در روزهای آینده نیز این روند کاهشی در بازار خودروی کشور ادامه داشته باشد.

  گزارش‌ها نشان می‌دهد که در حال حاضر در بازار خودروسمند ال‌ایکس مدل 1401 در بازار 310 میلیون تومان، پژوپارس مدل 1401 حدود 375 میلیون تومان، پژو206 تیپ دو مدل 1401 در حدود 300 میلیون قیمت دارد.

  همچنین پژو 207 اتوماتیک مدل 1400 با قیمت 610 میلیون تومان، رنو تندرپلاس اتوماتیک 640 میلیون تومان و دنا معمولی مدل 1401 به قیمت 407 میلیون تومان به فروش می‌رود.

  برچسب ها
  کرمان موتور