ریمکس

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران اعلام کرد:

افزایش سه برابری توزیع روغن موتور

عصر خودرو- حمیدرضا فراهانی مدیر بازاریابی و فروش شرکت بهران از افزایش سه برابری توزیع روغن موتور در تهران خبر داد.

افزایش سه برابری توزیع روغن موتور
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از روابط عمومی شرکت نفت بهران، حمیدرضا فراهانی، مدیر بازاریابی و فروش بهران با بیان این خبر اعلام کرد: این شرکت با هدف ایجاد آرامش و تثبیت بازار روغن موتور در تهران، به عنوان مهم ترین و موثرترین بخش بازار کشور، نسبت به افزایش سه برابری توزیع محصولات خود اقدام کرده و امید است تا پایان مردادماه جاری آرامش نسبی در بازار ایجاد شود.

  وی در توضیح این خبر افزود: شرکت بازرگانی بهران به عنوان بازوی توزیع مویرگی بهران، با افزایش ساعات توزیع روغن تا پاسی از شب و افزایش تعداد مسیرهای روزانه به دو برابر مقدار قبلی، حجم توزیع محصولات روغن موتور را به بیش از سه برابر افزایش داده است.

  وی ضمن اعلام رکورد شکنی با توزیع روزانه بیش از 70 هزار لیتر انواع روغن موتور به ویژه روغن های دیزل در اتو‌سرویس‌ها و مراکز فروش اظهار داشت: این شرکت عرضه مستقیم روغن های موتور دیزلی را تا زمان وجود تقاضا در جایگاه‌های سوخت خود در شهر تهران ادامه خواهد داد.

  فراهانی با تاکید بر استفاده از کلیه روش‌های توزیع و فروش جهت ایجاد ثبات در بازار گفت: فروشگاه اینترنتی بهران محل عرضه کلیه محصولات گروه خودرویی شرکت نفت بهران بوده و از گذشته اقدام به عرضه محصولات این شرکت با نرخ مصوب کرده است. با این حال در جهت توزیع عادلانه و شفاف روغن های موتور، به ویژه روغن های موتور دیزلی، این سایت با هماهنگی وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت الکترونیکی، جهت احراز هویت مشتریان به سامانه جامع توزیع روغن موتور وزارت صمت متصل شده است.

  وی در پایان استقبال اتو‌سرویس‌ها، مشتریان و مخاطبان از این اقدامات جهادی را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: توزیع روغن موتور تا رسیدن بازار به ثبات کامل، حتی در روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.

  لازم به توضیح است، مشتریان گرامی برای تهیه انواع روغن موتور به قیمت مصوب می توانند به این سایت به آدرس https://www.btc.co.ir مراجعه نمایند. رانندگان خودروهای سنگین برای تهیه روغن به نرخ مصوب از این سامانه، نیازمند درج اطلاعاتشان در سامانه وزارت صمت هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط