خودروسازی ایلیاریمکس

مدیرعامل گروه فنرسازی زر خبر داد:

جهش تولید و فروش شرکت فنرسازی زر در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱

عصر خودرو- مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

جهش تولید و فروش شرکت فنرسازی زر در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، فرشید الوند گفت: شرکت فنرسازی زر در شش ماهه اول سال جاری، موفق به ثبت رکورد تولید و فروش به میزان 4 هزار و 670 تن معادل 272 هزار و 733 عدد فنر شد که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 3 هزار و 460 تن معادل 195 هزار و 836 عدد فنر بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تناژی 35 درصد و از نظر تعدادی 39 درصد رشد داشته است.

  الوند با اشاره به نامگذاری سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و همچنین سیاست کلی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید بهره ور عنوان کرد: این شرکت علی‌رغم تمام محدودیت‌های جنگ اقتصادی تحمیل شده به اقتصاد و صنعت کشور، در سایه برنامه ریزی دقیق و همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص شرکت در افزایش تولید و فروش به این مهم دست یافت.

  او در خصوص افزایش تناژ فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد: فروش انجام شده در همین مدت در سال جاری 4 هزار و 309 تن است که این آمار در زمان مشابه سال گذشته 3 هزار و 159 تن بوده که رشد 37 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

  مدیرعامل گروه فنرسازی زر در خصوص اهداف این شرکت برای سال جاری و آینده افزود: راه اندازی خط جدید پارابولیک و عملیات حرارتی که موجب افزایش تولید و توسعه بازارهای جدید داخلی و بین المللی می‌شود،‌ کنترل و کاهش هزینه های تولید به منظور کاهش بهای تمام شده محصولات، توسعه استاندارد‌ها، تامین انتظارات قانونی ذی نفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادی با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره‌وری نیروی انسانی در گروه فنرسازی زر از جمله اهداف با اهمیت این شرکت در سال جاری است.

  شایان ذکر است گروه فنرسازی زر یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنرهای خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۶۰۵
    • خودرو امروز ۶۰۴
    • خودرو امروز ۶۰۳
    • خودرو امروز ۶۰۲
    • خودرو امروز ۶۰۱
    • خودرو امروز ۶۰۰
    • خودرو امروز ۵۹۹
    • خودرو امروز ۵۹۸
    • خودرو امروز ۵۹۷
    آخرین بروزرسانی ۱۷ ساعت پیش
    آرشیو