ریمکس

سایبرتراک تسلا بالاخره آمد

عصر خودرو- تسلا قصد دارد تولید انبوه سایبرتراک را در پایان سال ۲۰۲۳ آغاز کند.

سایبرتراک تسلا بالاخره آمد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، دو نفر از افراد مطلع به رویترز گفتند که تسلا قصد دارد تولید انبوه سایبرتراک (Cybertruck) خود را در پایان سال 2023 آغاز کند. تسلا ماه گذشته گفت که در حال کار بر روی آماده‌سازی کارخانه آستین، تگزاس برای ساخت مدل جدید با تولید اولیه است که قرار است در اواسط سال 2023 آغاز شود.

  این شرکت قیمت نهایی سایبرتراک را اعلام نکرده است، همچنین، نسخه تولیدی این خودرو یا نحوه مدیریت عرضه باتری مدل جدید را مشخص نکرده است.

  تسلا در سال 2019، قیمت اولیه زیر 40 هزار دلار را پیش‌بینی کرده بود اما قیمت خودروهای جدید از آن زمان به بعد افزایش یافته و تسلا قیمت‌ها را در خط تولید خود افزایش داده است.

  ماسک سایبرتراک را در سال 2019 معرفی کرد اما این شرکت سه بار زمان‌بندی تولید را از اواخر سال 2021 تا اواخر سال 2022، سپس تا اوایل سال 2023 و اخیراً به هدف اواسط سال 2023 برای تولید اولیه به عقب انداخته است.

  تحلیلگران هشدار داده‌اند تسلا که تاکنون قادر به فروش هر خودرویی که می‌سازد هست اما تضعیف اقتصاد جهانی بر فروش تسلا تأثیر می‌گذارد و ماسک گفته است که انتظار دارد رکود اقتصادی آینده، احتمالاً تا بهار 24 ادامه داشته باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور