ریمکس

جنرال موتورز از هدف خود عقب‌نشینی کرد

عصر خودرو- فرانسیسکو گارزا، رئیس جنرال موتورز مکزیک، پیش‌بینی می‌کند که تنها ۱۵ درصد از خودروهای تولید شده در این کشور در سال ۲۰۳۰ الکتریکی باشند و هدفی که مقامات مکزیکی در نظر گرفته‌اند را از دست داده است.

جنرال موتورز از هدف خود عقب‌نشینی کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، بدیهی است که عواملی وجود دارند که می‌توانند این پذیرش را تسریع کنند. گارزا به رویترز گفت که تولید خودروهای الکتریکی  به دلیل کاهش هزینه‌ها با حرکت تولید به مقیاس بزرگ‌تر، مشوق‌های دولتی و گسترش در دسترس بودن ایستگاه‌های شارژ می‌تواند به 30 درصد برسد.

  گارزا گفت که جنرال موتورز در حال حاضر در حال مذاکره با دولت مکزیک در سطوح محلی، ایالتی و فدرال برای افزایش تولید خودروهای الکتریکی است.

  آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس‌جمهور مکزیک و دیگر مقامات بارها اعلام کرده‌اند که مکزیک در مسیر تحقق یا حتی فراتر از آن هدف قرار دارد که تا سال 2030 می‌تواند50 درصد از تولید خودرو را الکتریکی کند.

  با این حال، گارزا گفت که هدف رسمی دولت رسیدن به 30 درصد از تولید تا سال 2030 است. سخنگوی انجمن صنعت خودروی مکزیک به رویترز گفت که هدف بین 30 تا 50 درصد است.

  بر اساس گزارش رویترز، به محض انتشار این سیاست‌ها، گارزا گفت: ما تصور بهتری از حجم واقعی فروش تا سال 2030 خواهیم داشت و امیدواریم این رقم بیش از 15 درصدی باشد که پیش‌بینی می‌کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط