ریمکس

تسلا این بار به شکل نرم افزاری فراخوان داد

عصر خودرو- تسلا برای ۴۳۵ هزار خودرو بروزرسانی نرم افزاری منتشر می‌کند که مشکل نور نشانگر را در این اتومبیل‌ها رفع می‌کند.

تسلا این بار به شکل نرم افزاری فراخوان داد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، تسلا به منظور رفع مشکل نور نشانگر برای 435 هزار خودرو در چین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری منتشر می‌کند.

  به گفته یک نهاد نظارتی، شرکت تسلا این به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای بیش از 435 هزار خودرو در چین صادر می‌کند تا مشکل چراغ‌های نشانگر جانبی را که در شرایط جدی می‌تواند منجر به برخورد شود و بروز حادثه شود، برطرف کند.

  رفع مشکل به عنوان یک فراخوان دیگر از سوی تسلا به حساب می‌آید، با یک به‌روزرسانی از نوع OTA عرضه می‌شود می‌شود.

  طبق بیانیه اداره تنظیم بازار ایالتی، این بروزرسانی بیش از 142 هزار خودرو از نوع مدل 3 و بیش از 292 هزار مدل Y را پوشش می‌دهد. این شرکت سازنده خودرو‌های برقی همچنین هفته گذشته برای بیش از 80 هزار خودروی مدل S، مدل X و مدل 3 را در چین به دلیل مشکلات نرم افزاری و کمربند ایمنی فراخوان داد. تسلا پیش از این برای 817 هزار خودرو به دلیل نقص در عملکرد سیستم کمربند ایمنی، برای 321 هزار خودرو به دلیل مشکل چراغ و 30 هزار خودرو برای نقص در سیستم کیسه هوا فراخوان داده بود.

  پس از کاهش قیمت مدل 3 و مدل Y و ارائه مشوق‌های این شرکت، خرده فروشی تسلا در چین در بازه زمانی 1 نوامبر تا 27 نوامبر نسبت به سال قبل تقریبا دو برابر شده است و آمار استقبال چینی‌ها از این خودرو‌های این شرکت را نشان می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور