ریمکس

خصوصی سازی صنعت خودرو در دولت رییسی (۱۲۵)

بلوک ۳.۳۶ درصدی ایران خودرو در بورس واگذار می‌شود

عصر خودرو- بلوک ۳.۳۶ درصدی سهام شرکت ایران خودرو به قیمت پایه هر سهم ۴۵۰ تومان، در بورس عرضه می‌شود.

بلوک ۳.۳۶ درصدی ایران خودرو در بورس واگذار می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، بلوک 3.36 درصدی سهام شرکت ایران خودرو شامل 10 میلیارد و 145 میلیون و 650 هزار و 411 سهم به قیمت پایه هر سهم 450 تومان در روز چهارشنبه(14دیماه) توسط بانک صادرات ایران به صورت یکجا و نقد در بورس عرضه می‌شود.

  بر اساس این گزارش قیمت پایه ذکر شده، قیمت پایه هر سهم برای رقابت می‌باشد و بالاترین قیمت پیشنهادی مبنای ثمن معامله خواهد بود.

  همچنین کارگزارخریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش به سامانه معاملاتی است که معادل 10 درصد ارزش سهام موضوع معامله بر اساس قیمت پایه را به صورت نقد یا ضمانت‌نامه بانکی بدون قید و شرط به نفع شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از مشتری دریافت و حسب مورد به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا ارائه کند و تاییدیه شرکت مزبور را مبنی بر اخذ تضامین مربوطه به شرکت بورس اوراق بهادار تهران تحویل دهند.

  افزون بر این خریداران لازم است جهت بررسی و رعایت ضوابط بررسی شرایط متقاضیان خرید معاملات عمده سهام و حق تقدم که بر روی سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران قابل دسترس می باشد نسبت به تکمیل فرمهای پیوست حداکثر تا تاریخ 13/10/1401 اقدام و نسبت به ارسال آن به این شرکت از طریق کارگزار خود اقدام کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط