ریمکس

چری چه زمانی به ترکیه می‌رود؟

عصر خودرو- چری ترکیه در روز چهارشنبه ۲۸ دسامبر به مناسبت رونمایی از خودروهای جدید در این کشور نشست خبری ترتیب داد. به گزارش سایت «اکسپت‌گاید‌ ترکیه»، در این جلسه در مورد تاریخ شروع فروش مدل‌های شاسی‌بلند جدید و معرفی ساختار اولین نمایندگی مجاز توضیح داده شد.

چری چه زمانی به ترکیه می‌رود؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، مدت‌ها بود در بازار زمزمه‌هایی از بازگشت خودروساز چینی چری به بازار ترکیه به گوش می‌رسید. آهو توران، رئیس نمایندگی چری در ترکیه، سخنان خود را با اشاره به اینکه کمپانی چری از سال‌ها پیش برنامه بازگشت به بازار ترکیه را داشته است، آغاز کرد.

  توران همچنین در سخنان خود تاکید کرد چری مستقیما از طریق خود شرکت به بازار وارد خواهد شد و در حال حاضر از طریق هیچ توزیع‌کننده دیگری فعالیت نخواهد داشت. بر اساس اطلاعاتی که در این جلسه به اشتراک گذاشته شد، 25 نمایندگی مجاز (فروش و خدمات) در 2023 در سراسر ترکیه فعال خواهند شد.

  چری در وهله اول مدل‌های شاسی‌بلند با نام‌های Omoda 5 ،Tiggo 7 Pro و Tiggo 8 Pro را در ترکیه عرضه خواهد کرد و فروش این خودروها از بهار 2023 آغاز می‌شود. هرچند هنوز لیست قیمتی اعلام نشده است، اما به این نکته اشاره شده است که چری در نظر دارد سیاست قیمت‌گذاری رقابتی را در پیش گیرد.

  گفته می‌شود از سال 2024، مدل‌های هیبریدی و برقی این شرکت نیز به بازار ترکیه معرفی خواهند شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط