فونیکسریمکس

عرضه های جدید کامیون و کامیونت در بورس کالا

عصر خودرو- بهمن دیزل و سیباموتور دوشنبه هفته آینده (۱۵ اسفند) با عرضه ۳۳۵ دستگاه کامیونت فورس، ۱۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور و ۶۰ دستگاه کامیون کشنده فاو راهی بورس کالا می شوند.

عرضه های جدید کامیون و کامیونت در بورس کالا
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از کالاخبر ، جزییات عرضه های کامیون و کامیونت که دوشنبه هفته آینده (15 اسفند) روی تابلو می روند به شرح زیر است:

  کامیونت فورس (FORCE) بدون خواب 6 تن بدون کاربری

  عرضه کننده: بهمن دیزل

  تعداد: 85 دستگاه

  قیمت پایه: 893 میلیون تومان

  تاریخ عرضه: 15 اسفند 1401

  تاریخ تحویل: 31 خرداد 1402

  پیش پرداخت: 30 درصد

  کامیونت فورس (FORCE) خوابدار 6 تن بدون کاربری

  عرضه کننده: بهمن دیزل

  تعداد: 250 دستگاه

  قیمت پایه: 930 میلیون تومان

  تاریخ عرضه: 15 اسفند 1401

  تاریخ تحویل: 31 خرداد 1402

  پیش پرداخت: 30 درصد

  مدل کامیونت های فورس 1402 بوده و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

  این مرحله ازعرضه بدون کاربری بوده و خریداران باید برای شماره گذاری و ثبت کاربری مورد نظر در اسناد خودرو نسبت به انتخاب یکی از کاربری های مجاز در اطلاعیه عرضه تکمیلی اقدام کنند.

  خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر دراطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل، انتخاب عاملیت خودرو، انتخاب کاربری جهت درج در اسناد و پرداخت سایر هزینه های جانبی اقدام ککند.

  هزینه های جانبی در هر دو نوع کامیونت فورس عرضه شده شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه ها به صورت علی الحساب می شود. سایر هزینه ها در کامیونت فورس کابین خوابدار جمعا به مبلغ 6 میلیون و 568 هزار و 254 تومان و در کامیونت فورس کابین بدون خواب جما به مبلغ 6 میلیون و 522 هزار و 694 تومان می باشد.

  مابه التفاوت مبلغ پس ازنهایی شدن مبالغ مذکور در سال 1402 توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

  کامیون کشنده فاو (FAW CA4180)

  عرضه کننده: سیبا موتور

  تعداد: 60 دستگاه

  قیمت پایه: 2 میلیارد و 370 میلیون تومان

  تاریخ عرضه: 15 اسفند 1401

  تاریخ تحویل: 30 اردیبهشت 1402

  پیش پرداخت: 30 درصد

  کامیون کشنده FAW CA4180 تک محور بوده و مدل 1401 است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله دربورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودرو اقدام کنند.

  هزینه های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و 10 میلیون و 285 هزار و 601 تومان سایر هزینه ها به صورت علی الحساب است که مابه التفاوت مبلغ پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال 1402 توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

  کامیون کشنده امپاور (EM POWER)

  عرضه کننده: بهمن دیزل

  تعداد: 130 دستگاه

  قیمت پایه: 3 میلیارد و 130 میلیون تومان

  تاریخ عرضه: 15 اسفند 1401

  تاریخ تحویل: 31 خرداد 1402

  پیش پرداخت: 30 درصد

  کامیون کشنده EM POWER مجهز به کولر درجا و کیت ADR جهت حمل کالای خطرناک نیز مدل 1402 است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

  خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.

  هزینه های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها به صورت علی الحساب جمعا به مبلغ 11 میلیون و 230 هزار و 601 تومان است که مابه التفاوت مبلغ پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال 1402 توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط