فونیکسریمکس

رئیس جمعیت هلال احمر:

۶۰ درصد حوادث ترافیکی در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد

عصر خودرو- رئیس جمعیت هلال احمر گفت: همواره ۶۰ درصد حوادث ترافیکی در ۳۰ کیلومتری شهرها است.

۶۰ درصد حوادث ترافیکی در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگا خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، پیرحسین کولیوند در هفدهمین همایش سراسری مدیران و رؤسای پلیس راهور فراجا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: سرمایه‌های عزیزی را به‌دلیل حوادث ترافیکی در کشور از دست می‌دهیم و این موضوع برای ما درد است و به همین دلیل دور هم جمع شدیم تا با هم‌افزایی این رنج را کم کنیم.

  رئیس جمعیت هلال احمر اظهار کرد: این موضوع نیاز به یک همت عمومی دارد. بین ما و مردم فاصله‌ای وجود ندارد. مکلف هستیم شرایط را ایمن کنیم و به نوعی مدیریت کنیم تا کمترین مشکلات را داشته باشیم و در بحث آموزش و فرهنگ‌سازی همه ما مسئولیت داریم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

  وی بیان کرد: در جمهوری اسلامی ایران همه با تمام وجود کار می‌کنند. در حادثه اخیر ترکیه و سوریه، صد کشور در ترکیه برای خدمت‌رسانی حضور پیدا کردند اما تنها کشوری که مورد تشویق ترکیه قرار گرفت و صلیب سرخ جهانی از آن تقدیر کرد جمهوری اسلامی ایران بود.

  کولیوند در ادامه با اشاره به در پیش بودن نوروز اظهار کرد: امسال نوروز همراه با ماه مبارک رمضان است و به‌رغم اینکه تمام نیروهای خدماتی، امدادی و امنیتی در روزه هستند، مراقب مردم هستند و مراقبت‌های جاده‌ای را دارند.

  رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه همواره 60 درصد حوادث در 30 کیلومتری شهرها است، گفت: هر جا حادثه‌ای رخ می‌دهد، ما ناراحت می‌شویم؛ انشالله امسال جشن بزرگی داشته باشیم که اعلام کنیم موفق بودیم.

  وی اظهار کرد: در جمعیت هلال احمر قرارگاهی را داریم که برای حوادث ترافیکی برنامه‌ریزی می‌کنیم و در زمینه فرهنگ‌سازی، پیشگیری و آموزش خود را دخیل می‌دانیم و جمعیت هلال احمر با تمام توان امسال در نوروز در خدمت مردم عزیز خواهد بود و آمادگی کامل داریم که سال خوبی را شروع کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط