فونیکسریمکس

محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته اعلام شد

هراز و کندوان یکطرفه می‌شوند

عصر خودرو- رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش رو و عید نیمه شعبان، اعلام کرد: محور کندوان و هراز یکطرفه خواهند شد.

هراز و کندوان یکطرفه می‌شوند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایرنا افزود: این محدودیت های ترافیکی از روز سه شنبه 16 اسفند ماه آغاز خواهد شد و تا شنبه 20 اسفند ماه 1401 در این دو محور اصلی شمال کشور تداوم خواهد داشت.

  وی ادامه داد: تردد موتور سیکلت به استثنای موتور سیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 20 اسفند از محورهای کرج - چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

  محور کندوان

  شیرانی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روزهای سه شنبه ، چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

  رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

  وی یادآور شد: علاوه بر این تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

  محور هراز

  شیرانی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 18 و 19 اسفند از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

  وی ادامه داد: همچنین با وجود ممنوعیت تردد تمامی تریلرها از محور هراز، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روزهای سه شنبه و چهارشنبه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه از این محور مواصلاتی ممنوع است.

  محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر

  رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: تردد انواع تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ های¬ 18 و 19 اسفند از مسیر جنوب به شمال محور تهران-فیروزکوه- قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

  محورهای قم

  شیرانی افزود: تردد انواع تریلر و کامیون و کامیونت از ساعت 12 روز سه شنبه مورخ 16 اسفند لغایت روز چهارشنبه ساعت 18 از میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین (روی پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم – کاشان) تردد کنند.

  وی گفت: تردد از عوارضی اتوبان قم-کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین (بعد از عوارضی اتوبان قم – کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی (ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم – تهران و سلفچگان) تردد کنند.

  وی افزود: جاده قدیم کاشان – قم نرسیده به پل امیرکبیر به سمت مسجد مقدس جمکران نیز در این مدت ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین (کنارگذر پل امیرکبیر سپس اتوبان کاشان-قم) تردد نمایند.

  به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط