فونیکسریمکسبهتام

همزمان با افزایش تولید

آرین پارس موتور ۳ محصول جدید عرضه می کند

عصر خودرو- به دنبال استقبال بازار از نخستین محصول تولیدی شرکت آرین پارس موتور، این شرکت برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار، ظرفیت تولید خود را افزایش خواهد داد.

آرین پارس موتور ۳ محصول جدید عرضه می کند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، مدیر بازاریابی شرکت آرین پارس موتور با بیان این مطلب گفت برنامه تولید سال 1402 به 20 هزار دستگاه افزایش یافته است.

    امیر صرافی افزود: در حال حاضر تحویل خودروهای فروخته شده در بورس کالا در موعد مقرر و بدون تاخیر در حال انجام است و تمامی خودروهای ثبت نام شده از طریق سامانه یکپارچه فروش نیز در سال 1402 تحویل خواهند شد. همچنین دو نسخه هیبرید و فول آپشن لاماری ایما نیز در تابستان امسال به بازار عرضه خواهند شد و بنابراین شرکت برنامه جدی برای افزایش تولید خود تا سقف 20 هزار دستگاه در سال 1402 را به وزارت صمت ارائه داده است که اطمینان داریم با ادامه­‌ی پشتیبانی و همکاری مثبتی که دفتر خودرویی این وزارتخانه تاکنون داشته، این هدف محقق خواهد شد.

    مدیر بازاریابی شرکت آرین پارس موتور با اشاره به گسترش سبد محصولات این شرکت اظهار داشت: «به غیر از دو نسخه جدید لاماری ایما، یک کراس‌اوور جدید در سگمنت B  امسال رونمایی خواهد شد که عرضه آن احتمالاً از سال 1403 آغاز خواهد شد.»

    برچسب ها
    کرمان موتور