فونیکسریمکسبهتام

طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار ۱۴۰۲

عصر خودرو- مدیر خدمات پس از فروش گروه بهمن، علیرضا توکلی می‌گوید محصولات بهمن دیزل و سیبا موتور در طرح بهار ۱۴۰۲سرویس دوره‌ای می‌شوند. این طرح از دهم لغایت ۲۵ اردیبهشت ماه اجرا می‌شود و خودروهای گارانتی و غیرگارانتی نیز مشمول این طرح هستند.

طرح ویژه خودروهای تجاری گروه بهمن در بهار ۱۴۰۲
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، در این طرح 50درصد تخفیف برای اجرت سرویس ادواری و 15درصد تخفیف در قطعات مصرفی ویژه خودروهای دارای گارانتی پیش‌بینی شده است. خودروهای فاقد گارانتی نیز بازدید رایگان و سرویس می‌شوند.

  خودروهای تجاری از طرق متفاوتی موجب تولید و انتشار ذرات معلق در هوای کشور می‌شوند که بخشی از ذرات از اگزوز خودروهای تجاری خارج‌ می‌شود و بخش دیگر ناشی از سایش لنت ترمز، تایر و سطح جاده است؛ به همین منظور سرویس دوره‌ای به موقع می تواند به کاهش تاثیرگذاری این امر کمک کند.

  مشتریان گرامی برای استفاده از این خدمات می‌توانند با مراجعه به نمایندگان منتخب بهمن دیزل و سیبا موتور یا طریق نوبت دهی اینترنتی از این خدمات استفاده کنند.

  در پایان سرویس دوره‌ای، چک لیست فنی خودرو با مهر و امضاء عاملیت صادر خواهد شد.

  مشارکت مشتریان محصولات دیزلی در این طرح‌‎ها عملکرد خودروهای دیزلی را بهبود می‌‎بخشد و به کاهش هزینه‌های نگهداری خودرو منجر می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط