فونیکسریمکسبهتام

مدیرعامل اتوبوسرانی تهران:

تست گرم دو «متروباس» در پایتخت با موفقیت انجام شد

دو متروباس دیگر تاپایان مهر وارد چرخه می‌شوند

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به موفقیت آمیز بودن تست گرم دو دستگاه متروباس درباره علت عدم استفاده از متروباس در سال های گذشته، گفت: ۴ دستگاه متروباس در اتوبوسرانی داریم که به دلیل نواقص فنی متعدد در ۵ سال گذشته هیچ سرویسی نداده اند.

تست گرم دو «متروباس» در پایتخت با موفقیت انجام شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، مهدی علیزاده با اشاره به اینکه باید از تمام ظرفیت و توان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی استفاده شود، گفت: بعد از 5 سال توقف از ابتدای هفته جاری یک دستگاه متروباس را در خط دو (پایانه خاوران _ پایانه آزادی) به صورت آزمایشی و تست گرم فعال کردیم.

  وی با اشاره به اینکه دلیل توقف این اتوبوس در تست گرم وقفه 5 ساله و نقص فنی متعدد بوده است، ادامه داد: دومین دستگاه متروباس نیز به همت همکاران پر تلاش بنده در اتوبوسرانی در خط دو فعال شده که ان شاءالله دو دستگاه متروباس باقی مانده هم تا پایان مهر ماه به چرخه خدمات رسانی اضافه خواهند شد.

  علیزاده با بیان اینکه این اتوبوس ها دارای 25 متر طول بوده و هیبریدی هستند و در هر سرویس با احتساب ظرفیت ایستاده بالغ بر  200 نفر را جابجا می کنند، گفت: با رفع نواقص این اتوبوس ها، از ظرفیت خوب آنها هم در خطوط استفاده خواهیم کرد.

  تعداد ناوگان فعال جاری در تهران تا پایان مهر از 2050 به 2300 اتوبوس می‌رسد

  وی در خصوص اقدامات این شرکت در مهر ماه برای نوسازی و بازسازی ناوگان، گفت: بر اساس وعده ای که برای 6 ماه اول سال داده بودیم، توانستیم 430 دستگاه اتوبوس را بازسازی و نوسازی کنیم و طبق برنامه‌ریزی‌ها و قراردادهای منعقد شده در حوزه، تعداد ناوگان فعال جاری را از 1750 دستگاه به حداقل 2050 دستگاه فعال جاری رساندیم و ان شاءالله تا پایان مهر این تعداد به 2300 دستگاه افزایش یابد.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به عمر بالای ناوگان امیدواریم با تحقق برنامه های نوسازی و بازسازی، بتوانیم خدماتی شایسته شهروندان گرامی ارائه دهیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط