فونیکسریمکسبهتام

فروش کامیون فورس؛ نقدی و اعتباری با سود صفر

عصر خودرو- کامیون فورس ۶ تن خوابدار نقدی و اعتباری با تحویل فوری به فروش می‌رسد. این طرح از ۲۹ شهریور تا ۱۵ مهرماه از طریق عاملیت‌های گروه بهمن برگزار می‌شود. بازه‌های اعتباری این طرح فروش سه و شش و دوازده ماهه است.

فروش کامیون فورس؛ نقدی و اعتباری با سود صفر
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، بهمن دیزل به منظور رضایت مشتریان خود، شروع پرداخت اقساط با یک ماه تنفس است. همچنین به صورت ویژه، سود پرداخت اعتباری به صورت سه ماهه بدون دریافت سود و برای پرداخت‌های اعتباری شش ماهه 9 درصد سود، و در طرح اقساطی یک ساله نیز18 درصد سود اعلام شده است.

  بر همین اساس، متقاضیان می‌توانند از طریق عاملیت‌های گروه بهمن در سراسر کشور نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام نمایند. تحویل این محصولات به صورت فوری و در هفته چهارم مهر 1402 است.

  فورس 6 تن چه ویژگی‌هایی دارد؟

  فورس 6 تن با یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS با تزریق مستقیم با وزن خالص خودرو 3 تن را باید جزو خودروهای تجاری متوسط دانست. این کامیون از گیربکس دستی 6 دنده بهره می‌برد؛ از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون ترمز جلو وعقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی از خود نشان خواهد داد.

  کابین جذاب فورس6 تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز می‌کند. تجهیز فورس به مولتی‌ مدیا ( رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همینطور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.

  همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیون فورس6 تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت را به همراه دارد و صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را دارد. در مجموع فورس6 تن را می‌توان یک کامیون مطمئن باری کار و راحت برای کاربر دانست.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط