ریمکس

مدیرعامل فولاد مبارکه:

نگرش جدید سایپا در حوزه مالی قابل تقدیر است

عصر خودرو : مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از طرح جدید سایپا در فروش محصول و تغییر نگرش مالی بوجود آمده در این شرکت تقدیر کرد.

نگرش جدید سایپا در حوزه مالی قابل تقدیر است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل ازسایپا نیوز، دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار با مدیرعامل گروه سایپا ضمن تقدیر از طرح جدید سایپا در حوزه فروش اظهار داشت: در حال حاضر باید نقدینگی و مباحث مالی صنایع بزرگ کشور به سمت استفاده معقولانه و هوشمندانه از منابع موجود پیش رود.

  سبحانی افزود: رویه ایجاد شده در فروش گروه سایپا و تغییر نگرش مثبت این گروه خودروسازی در منابع مالی و توجه به مشتریان از موضوعاتی است که می تواند در فضای اقتصادی کنونی کشور کمک شایان توجهی به بهبود و پیشبرد فرآیندهای این شرکت کند.   

  وی ادامه داد: در شرایط کنونی وضعیت اقتصادی کشور ایجاب می کند که فرآیندهای مالی از سیستم های قدیمی خود فاصله بگیرد و با ایجاد طرح های جدید به سمت نوآوری در این حوزه پیش برویم که خوشبختانه سایپا در این زمینه قدم های خوبی برداشته است و امیدواریم با ادامه این روند شاهد موفقیت های بیشتر این صنعت مهم و تاثیرگذار باشیم.

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: در اقتصاد کشور، صنایع مادر از ارزش بالایی برخوردارند چرا که در بین و زیر مجموعه این صنایع سرمایه های مولد بسیار زیادی وجود دارد که اهمیت بالایی در شاخص های اقتصادی و اشتغال پایدار اقتصادی دارند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط