ریمکس

مدیر عامل شرکت پلاسکوکار سایپا منصوب شد

عصر خودرو : طی حکمی از سوی دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا ، مهندس عطا ا... امینی به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت پلاسکوکار سایپا منصوب شد.

مدیر عامل شرکت پلاسکوکار سایپا منصوب شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سایپا نیوز ، جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید شرکت پلاسکوکار سایپا با حضور مهندس اکبر شمسی لاهیجانی عضو هیات مدیره و قائم مقام فنی مدیرعامل گروه ، اعضای هیات مدیره شرکت پلاسکوکار و جمعی از معاونین و مدیران ارشد گروه سایپا برگزار شد.

  در این مراسم مهندس اکبر شمسی لاهیجانی عضو هیات مدیره و قائم مقام فنی مدیرعامل گروه ، شرکت پلاسکوکار را یک شرکت توانمند و شاخص در گروه سایپا دانست و افزود: در این شرکت با توجه به زیرساخت ها و وجود وسعت کاربری، امکان رشد و شکوفایی در حوزه صادرات و توسعه محصول را دارا است.

  عضو هیات مدیره و قائم مقام فنی مدیرعامل گروه  خودرو سازی سایپا از زحمات  مهندس محمد حسن گرمان مدیر عامل پیشین شرکت پلاسکو تقدیر و تشکر کرد و هچنین برای آقای مهندس عطا ا... امینی مدیر عامل جدید شرکت پلاسکوکار سایپا آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.


   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط