مدیران خودروکارمانیا

«اختصاصی عصرخودرو»

این گودزیلا آماده حمله است!

عصر خودرو: نیسان در سِماشو امسال نژاد خاصی از GT-R NISMO را معرفی خواهد کرد که با ثبت زمان ۷ دقیقه و ۸ ثانیه و ۶۷۹ هزارم ثانیه (۷:۰۸.۶۷۹)، سریع ترین خودرو سری تولیدی در پیست نوربرگ‌رینگ لقب گرفته.

این گودزیلا آماده حمله است!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵:۰۰
  • این گودزیلا آماده حمله است!
  • این گودزیلا آماده حمله است!

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، این نسخه با پسوند N-Attack Package دارای فنربندی تطبیق‌پذیر چهار جهته Öhlins، دیفرانسیل لغزش محدود جلو، اینترکولر مخصوص با لوله‌کشی از جنس آلومینیوم و فیبرکربن و دیفرانسیل لغزش محدود فیبرکربنی عقب است. این نسخه همچنین کمی سبک‌وزن تر از GT-R NISMO های استاندارد است و از کیت بدنه آئرودینامیک تری بهره می برد که مخصوصا برای هرچه سریع تر کردن عملکرد آن در پیچ ها روی آن سوار شده. بخش دیگری از این بی‌رقیب بودن GT-R NISMO N-Attack Package به خاطر تجدید نظر در ECU و سیستم هرزگردی بوده. و البته، در صورت تمایل خریدار، این نسخه با سیستم اگزوزی سفارشی از جنس تیتانیوم هم قابل سفارش خواهد بود.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط