فونیکسریمکس

دکتر جمالی در بازدید از شرکت های مستقر در مجموعه صنعتی تیبا (کفش ملی سابق):

کسب و کار در گروه خودروسازی سایپا رونق می یابد

عصر خودرو : دکتر مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا ضمن بازدید از مجموعه صنعتی تیبا، در جریان آخرین فعالیت ها در این مجموعه تولیدی قرار گرفت.

کسب و کار در گروه خودروسازی سایپا رونق می یابد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴:۰۰
  • کسب و کار در گروه خودروسازی سایپا رونق می یابد
  • کسب و کار در گروه خودروسازی سایپا رونق می یابد
  • کسب و کار در گروه خودروسازی سایپا رونق می یابد

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سایپا نیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این بازدید با اشاره به وجود نیروی انسانی خلاق و توانمند در سطح شرکت‌های گروه اظهار کرد: کلیه مدیران و تصمیم گیران در سطح گروه با حساسیت بیشتری نسبت به امور کارکنان رسیدگی کنند.

وی با بیان این نکته که تمام تصمیمات در هیات مدیره شرکت‌ها باید معطوف به تولید و گردش فعالیت بیشتر باشد گفت: با تلاش بیشتر می‌توانیم از مسیر ناهموار فعلی به سلامت عبور کنیم.

وی افزود: اصلی‌ترین فعالیت در گروه خودروسازی سایپا تولید است و ما با سرمایه‌گذاری و توجه مناسب به این حوزه می‌توانیم خود را در مسیر صحیح قرار دهیم.

دکتر جمالی اساس کار مدیریت را اتخاذ تصمیم‌های درست دانست و گفت: در مسیر توانمندکردن شرکت‌ها باید همواره در حرکت باشیم چرا که غفلت از توانمندسازی شرکت‌ها یک غفلت راهبردی است و آثار زیان باری برای گروه به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شرکت‌های گروه قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارند و ما باید تلاش کنیم تا با شناسایی نقاط قوت و آسیب شناسی، فرآیندهای سازمانی را در این شرکت‌ها به بهترین وضعیت ممکن برسانیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه برای افزایش منزلت سایپا باید به جنبه‌های مختلفی توجه کنیم، تاکید کرد: در حوزه محصولات و خدمات باید به کسب‌ و کارهای جدید روی آوریم و با تقویت سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بتوانیم گام‌های موثری در مسیر مشتری‌مداری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در کنار توجه به توسعه محصول و تلاش جهت تنوع در سبد خودروهای تولیدی، در زمینه افزایش کیفیت محصولات فعلی نیز اقدامات بسیار خوبی در سطح گروه سایپا صورت گرفته و تشکیل کارگروه‌های مختلف کیفیت و بهره‌وری در تمامی بخش‌های سازمانی در حال نشان دادن آثار مثبت خود است.

وی با مهم دانستن مشتری در بازار رقابتی عنوان کرد: امروزه باید تکریم مشتری در دستور کار همه مدیران قرار گیرد و با تکیه بر خلاقیت و نوآوری سعی شود تا نیازهای مشتریان به عنوان ذی نفعان اصلی سازمان تامین شود.

در این بازدید شیخ کبیر مدیر عامل شرکت شامخ، منتظری عضو هیات مدیره شرکت رینگ سایپا، امینی عضو هیات مدیره شرکت سیکو و امینی مدیر عامل شرکت پلاسکو کار گزارشی از فعالیت‌های جاری را ارایه دادند.

در پایان دکتر جمالی از مجموعه ورزشی سازه‌گستر مستقر در مجموعه صنعتی تیبا و اداره تحویل سایپا بازدید کرده و خواستار ایجاد فرآیندهای جدید و توجه به تسهیل در امر تحویل خودرو به مشتریان شد.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط