فونیکسریمکس

حضور سایپا درنمایشگاه خودرو باکو

عصر خودرو- توانمندی های تولیدی گروه خودروسازی سایپا درنمایشگاه تخصصی خودرو باکو به مدت ۴ روز در معرض نمایش قرار گرفت.

حضور سایپا درنمایشگاه خودرو باکو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبرینعصرخودرو» به نقل از سایپا نیوز، گروه خودرو سازی سایپا با هدف توسعه مبادلات فنی مهندسی و تکنولوژی، احیا و توسعه سهم بازارهای صادراتی خود در کشورهای آسیای مرکزی، مجموعه ای از آخرین دستاوردها و محصولات خود را در اولین نمایشگاه خودرو باکو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

  در این نمایشگاه ،خودرو تیبا2 ، آریو و وانت151 سه محصول گروه خودروسازی سایپا بود که در نمایشگاه باکو مورد توجه متخصصین و علاقه مندان صنعت خودرو قرار گرفت.

  در نمایشگاه تخصصی خودرو باکو، توانمندی های تولیدی گروه خودروسازی سایپا به مدت 4 روز در شهر باکو، جمهوری آذربایجان به نمایش قرار گرفت.

  گفتنی است غرفه گروه خودر سازی سایپا با به نمایش گذاشتن محصولات اقتصادی و رقابتی خود در اولین نمایشگاه خودرو باکو با استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان روبرو شد.

  بر اساس این گزارش ، حضور گروه خودروسازی سایپا به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه خودرو باکو شرایطی را فراهم کرد تا توانمندی های متخصصین گروه سایپا و پیشرفت روز افزون صنعت خودرو سازی داخلی، در کشورهای آسیای مرکزی به نمایش گذاشته شود .

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط