کارمانیا

به دنبال افزایش بهای ارز

افزایش قیمت محصولات کیا و هیوندای در راه است

عصر خودرو- بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده، به دنبال افزایش نرخ ارزهای جهانی در مقابل ریال، قیمت رسمی محصولات کیا و هیوندای از سوی شرکت‌های واردکننده آن افزایش پیدا خواهد کرد.

افزایش قیمت محصولات کیا و هیوندای در راه است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، با توجه به افزایش نرخ ارزهای معتبر جهانی، شنیده می شود به‌زودی آسان موتور و اطلس خودرو قیمت محصولات هیوندای و کیا را در لیست فروش خود افزایش خواهند داد. هرچند هنوز این مسئله به‌صورت رسمی از سوی این دو شرکت اعلام نشده است، اما افزایش قیمت هیوندای سانتافه از 202 میلیون تومان به 220 میلیون تومان را می‌توان نخستین نشانه از این موضوع دانست و به این ترتیب باید شاهد افزایش قیمت دیگر محصولات این دو برند کره‌ای از سوی واردکنندگان رسمی آن‌ها باشیم.
  هیوندای و کیا درمجموع بیش از 55درصد بازار خودروهای وارداتی کشور در 9ماهه نخست سال جاری را در اختیار داشتند و افزایش قیمت رسمی این محصولات از سوی واردکنندگان آن می‌تواند زمینه‌ساز افزایش بهای سایر خودروها در بازار باشد و با این حساب می‌توان پیش‌بینی کرد به‌زودی شاهد موجی از افزایش قیمت خودروهای وارداتی و به‌ویژه مدل‌های 2016 در بازار باشیم.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید