کارمانیا

شناسنامه آمریکایی برای نیسان پاترول

عصر خودرو : پس از عرضه نسل جدید نیسان تایتن، شاسی‌بلند فول‌سایز توسعه یافته بر پایه این پیکاپ پر هیبت نیز پس از ۱۲ سال، نسل عوض کرده. البته، نسل دوم آرمادا نه برپایه تایتن ۲۰۱۶، بلکه برپایه پاترول نام‌آشنای نیسان توسعه یافته. در واقع، آرمادای ۲۰۱۷ همان پاترول است، البته با شناسنامه آمریکایی!

شناسنامه آمریکایی برای نیسان پاترول
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، این محصول که انتظار می رود با قیمت پایه ای در محدوده 44 هزار دلار در آمریکا عرضه شود، در مدل پایه یعنی SV، بصورت استاندارد دارای امکاناتی همچون چراغ های LED جلو، نویگِیشن با قابلیت نمایش لحظه ای وضعیت آب و هوا و ترافیک بر روی صفحه نمایش 8 اینچی سیستم اطلاعات و سرگرمی، سیستم صوتی Bose با 13 بلندگو، گرمکن صندلی های جلو و تهویه اتومات با کنترل دو منطقه ای است. در تریم های بالاتر (به ترتیب، SL و Platinum) نیز امکاناتی لوکس تری از جمله استارت موتور از راه دور، دید پرنده (360 درجه) از اطراف خودرو، مونروف برقی، سردکُن صندلی های جلو و گرمکن صندلی های ردیف وسط، سیستم سرگرمی سرنشینان ردیف وسط و گستره ای از امکانات ایمنی مدرن همچون هشدار احتمال تصادف از روبرو با قابلیت بررسی وضعیت دو خودرو جلو تر، هشدار نقاط کور راننده و ... به این لیست اضافه می شوند.
آرمادای 2017 با پهنای بیشتر هواکش مرکزی جلوپنجره و همچنین، طرح قدرتی تر سپر های جلو و عقب، از پاترول متمایز شده. موتور آن هم از نوع V8 5.6 لیتری 390 اسب‌بخاری است با حداکثر گشتاور 544 نیوتن‌متر که متصل به گیربکس 7 سرعته اتومات است و بصورت آپشنال، با سیستم 4WD با قابلیت انتقال حداکثر 50 درصد گشتاور به چرخ های جلو قابل سفارش خواهد بود. نیسان مدعی است این مجموعه توان یدک‌کشی قابل‌توجهی نزدیک به 3.9 تُن به آرمادای 2017 می دهد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید