ریمکس

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

انتخاب شرکای خودرویی با ابتکار عمل

محصول باکیفیت تولید می‌کنیم

عصر خودرو- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه انتخاب شرکای خوب خودرویی بسته به ابتکار عمل خودروسازان ایرانی دارد، گفت: محصول باکیفیت و دوستدار محیط‌ زیست تولید می‌کنیم.

انتخاب شرکای خودرویی با ابتکار عمل
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از مهر، مهدی جمالی گفت: اکنون روزهایی در صنعت خودروسازی ایران رقم می‌خورد که توانمندی‌های صنعت خودرو ایران، در کانون توجه شرکت‌های خارجی قرار گرفته؛ این در حالی است که هم اکنون مذاکرات و رفت و آمدهای متعددی برای ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک با خودروسازان مطرح دنیا در جریان است و بسیاری از آنها علاقمند هستند تا توانمندی‌های این صنعت مهم کشور را از نزدیک مشاهده کنند.

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: در شرایط فعلی برای انتخاب شرکای آینده صنعت خودرو، ابتکار عمل در دست خودروسازان ایرانی است و به طور طبیعی گزینه‌هایی مورد توجه قرار خواهند گرفت که علاوه بر تامین منافع ملی بتوان با تکیه بر توان آنها، اهداف مدنظر در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را نیز محقق کرد.

  وی تصریح کرد: به طور طبیعی سرمایه‌گذاری مشترک با هدف انتقال دانش فنی و کمک به زنجیره‌های تامین صنعت خودرو کشور در اولویت مذاکرات با خودروسازان خارجی قرار خواهد داشت و در کنار آن، برنامه‌های داخلی‌سازی، تولید محصولات باکیفیت و همچنین توجه به موضوعات زیست‌محیطی در دستور کار خواهد بود.

  جمالی با اشاره به رویدادهای مهم اسفندماه امسال در گردهمایی برترین خودروسازان دنیا در ایران افزود: تمام برنامه‌ریزی‌ها در جهت تقویت توان داخلی و با هدف ورود به بازارهای صادراتی خودرو و قطعات خواهد بود، زیرا با این رویکرد می‌توان آینده صنایع خودرو و قطعه‌سازی کشور را تامین کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط