فونیکسریمکس

خدمات در محل امداد خودرو سایپا، فراتر از یک خدمت

عصر خودرو- ناوگان خدمات در محل مشتریان برای خودروهای گروه سایپا در تمامی سال به ویژه ایام نوروز و تعطیلات، همپای سایر بخش های امداد خودرو سایپا فعال و آماده خدمت رسانی است.

خدمات در محل امداد خودرو سایپا، فراتر از یک خدمت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خورو» به نقل از سایپا نیوز، عباس فخاریان مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا با اعلام این خبر گفت: ارائه خدمات در محل به صورت کشیک در راستای رضایتمندی مشتریان و تکمیل سبد خدمات پس از فروش در ایام تعطیلات نوروز جهت بهره مندی از خدمات تعمیرگاهی در محل و زمان مورد نظر مشتری از سوی امداد خودرو سایپا ارائه می شود.

  فخاریان افزود: در این نوع خدمت تمامی تعمیرات جزئی که نیاز به تجهیزات سنگین تعمیرگاهی ندارد در طول سال و در شهرهای تهران، مشهد، کرج، قم و اهواز به هموطنان ارائه می شود؛ و توسعه ناوگان خدمات در محل مشتری پیش نیاز طرح های این شرکت از جمله طرح خدمات و امداد نوروز 1395می باشد که با تحویل فاز دوم خودروهای امدادی گام موثری در این راستا برداشته شد.

  مدیر عملیات شرکت امداد خودرو سایپا تصریح کرد: ارائه خدمات در محل علاوه بر تکریم مشتریان، در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت برای کاهش ترافیک، مصرف سوخت و در نهایت کمک به کاهش آلودگی هوا طراحی و توسعه یافته است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: شرکت امداد خودرو سایپا به روز ترین ناوگان خدمات در محل کشور را در سال های اخیر داشته است و هموطنان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 096550و84444-021 تماس حاصل فرمایید.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط