فونیکسریمکس

پرونیکس با آبشن های جدید به سایپا رفت

عصر خودرو: برند پرونیکس که همیشه مخاطبان ومشتریان خود را غافل گیر کرده این بار اتفاق بزرگی را رقم زد وآن بستن قرارداد همکاری با سایپا است تا از این پس در نمایندگی های سایپا بعنوان بخش آبشن فعالیت داشته باشد.

پرونیکس با آبشن های جدید به سایپا رفت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۴:۰۰
  • پرونیکس با آبشن های جدید به سایپا رفت
  • پرونیکس با آبشن های جدید به سایپا رفت
  • پرونیکس با آبشن های جدید به سایپا رفت

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، پرونیکس با بخش آپشن به تمام خودروهای سایپا وپارس خودرو خدمات ارائه میکند.در حال حاضر پرونیکس در 4 تعمیرگاه مرکزی فروش وخدمات پس از فروش سایپا وپارس خودرو در تهران مستقر شده که تعمیرگاه مرکزی تهرانپارس وآذری در فاز اول افتتاح شدند ودو تعمیرگاه مرکزی دیگر واقع در آزادی وکیلومتر 17 طی چند روز آینده افتتاح خواهند شد.
به گفته مهدی لقاپور مدیرعامل برند پرونیکس،در فازهای بعدی پس از تکمیل 4 واحد اصلی تهران تلاش می کنیم در تمامی نمایندگی های سایپا در کل کشور مستقر شویم وخدمات آپشن ارائه کنیم.
از مزایای اصلی برای نصب قطعات آپشن خودروهای سایپا وپارس خودرو 2سال گارانتی و10 سال خدمات پس از فروش است.این قطعات شامل:مولتی مدیا،سیسم ناوبری،دوربین عقب،مانیتورپشت سری،کفی قالبی صندوق،کفی زیر پایی وغیره ..وکلیه لوازم جانبی تیبا وتندر90 میباشد.
در ضمن پرونیکس خبر خوشی برای صاحبان خودروهای برلیانس H330 وH320 دارد و آن هم تولید درب موتور وسینی زیر موتور این محصولات وارائه آنها از 20 اسفند در تعمیرگاه های مرکزی سایپا وپارس خودرواست.
برند پرونیکس که در بازار دی وی دی فابریک،نویگیشن ولوازم جانبی الکترونیکی خودرو کاملا شناخته شده است.با ورود به سایپا گام بزرگی در این حوزه برداشته و میتواند یکی از برند های تاثیرگذار در کشور باشد.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط