کارمانیا

کیا کادنزا برای سال ۲۰۱۷ چه تغییراتی دارد؟

پوست انداختن سدان لوکس کره ای

عصر خودرو- کیا کادنزا درست سه سال پس از عرضه به عنوان سدان بزرگ دیفرانسیل جلو خودروساز کره ای، در سال ۲۰۱۷ یک سری بروز رسانی از جمله تغییر سبک را تجربه کرده است.

پوست انداختن سدان لوکس کره ای
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از موتورترند، در این مطلب یک سری از تغییرات اعمال شده در نسل جدید این خودرو برای سال 2017 را به همراه تصاویر معرفی خواهیم کرد.
در نمای جلو کادنزا 2017، مشهودترین تغییر، بروزرسانی دماغه خودرو است. لبه های جلوپنجره شش ضلعی خودرو کمی گردتر شده است. در حالیکه در تریم‌های پایینی خودرو همچنان امضای کیا با الگوی جلو پنجره سه وجهی ادامه دارد، اما تریم‌های بالایی ظاهر منحصربفردی یافته اند.
از روبرو جلوپنجره خودرو دارای شبکه های عمودی از جنس کروم شده که ظاهر بی نقصی دارند.
چراغهای جلو جدید خودرو از نور HID بهره می‌برند و امضای جدید کیا به شکل حرف Z انگلیسی در آن دیده می‌شود.
فاصله چرخ‌های کادنزا 2017 از نمای بغل 0.4 اینچ افزایش یافته در حالیکه کل طول خودرو نیز با 0.2 اینچ افزایش به 195.7 اینچ رسیده است. اما قابل توجه ترین تغییر بلندتر شدن ارتفاع سقف خودرو به اندازه 2 اینچ و استفاده بیشتر از کروم در طراحی بیرونی خودرو است.
اگر از نمای عقب به خودرو بنگرید متوجه تغییر چراغهای ال ای دی عقب خواهید شد. درب صندوق عقب بازطراحی شده و یک نوار جدید از جنس کروم روی آن کار شده که چراغها را به هم وصل می‌کند. جای پلاک خودرو نیز از روی درب صندوق به سپر منتقل شده تا بهتر دیده شود.
در داخل کابین کیا یک داشبورد جدید را با دریچه های جدید تهویه و ظاهر جدید برای کنسول وسط در نظر گرفته است. کنترلگرهای سیستم سرگرمی و آب و هوا نیز تغییر کرده اند. همچنین خودروساز کره ای در کادنزا از چرم ناپا(Nappa) در صندلی‌ها با دوخت الماسی استفاده کرده است. همچنین بروز رسانی خودرو در زمینه فن آوری نیز شامل یک نمایشگر HUD قوی تر، شارژر بی سیم گوشی و صندوق پران اتوماتیک است. ارتفاع پایین تر صندلی راننده نیز ارگونومی خودرو را افزایش داده است. همچنین فضای پای سرنشینان عقب 0.5 اینچ افزایش یافته و از سوی دیگر با توجه به افزایش ارتفاع سقف فضای سر سرنشینان عقب نیز بیشتر شده است.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
آرشیو