مدیران خودروکارمانیا

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان:

خودروسازان قراردادهای جدید را برد برد تنظیم کنند

عصر خودرو- عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران از مردم خواست تا برای اجرایی شدن قراردادهای جدید خودروسازان صبر و تحمل بیشتری به خرج دهند.

خودروسازان قراردادهای جدید را برد برد تنظیم کنند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از اقتصادنیوز، محمدرضا نجفی‌منش گفت: برخی گمان می‌کنند تا یک قرارداد به امضا رسید از فردای آن تولید خودروها شروع شده و محصولات قدیمی کنار گذاشته خواهند شد در صورتی که بناست تا زمانی که خودروهای موجود دارای مشتری هستند، تولید آنها ادامه داشته باشد و خودروهای جدید به تدریج وارد چرخه تولید شوند.

  عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان افزود: خودروسازان کشور در تمامی مذاکرات خود سعی می‌کنند به گونه‌ای قراردادهایشان را تنظیم کنند که شرط برد- برد رعایت شود تا هم برای طرف خارجی جذابیت سرمایه‌گذاری در ایران وجود داشته باشد و هم اینکه خودروسازان داخلی از محل این قراردادها بتوانند استانداردهای خود را ارتقا داده و محصولاتشان را در بازاری رقابتی عرضه کنند.

  او گفت: پس از برجام هیات‌های مختلفی وارد کشور شده‌اند و تقاضای همکاری با صنعت خودرو ایران را داشته‌اند که برخی از قراردادها به امضا رسیده و برخی دیگر در شرف امضاست که به وقت مقتضی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  او افزود: با توجه به تلاشی که خودروسازان کشور برای مذاکره با خارجی‌ها انجام می‌دهند به زودی شاهد آن خواهیم بود تا تغییر آرایشی در تولید خودور صورت گرفته و نظام خودروسازی ما تغییرات زیادی با ورود محصولات جدید به خود ببیند که رسیدن به این هدف مستلزم صبر و تحمل بیشتر مردم و اعتماد آنها به خودروسازان داخلی است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط