آرین موتور

جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته

عصر خودرو- وزارت راه و شهرسازی جزییات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را از تاریخ چهارشنبه دو تیرماه الی جمعه چهارم تیرماه سال ۱۳۹۵ اعلام کرد.

جزییات محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، براساس این گزارش تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه الی 24 روز جمعه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

  همچنین براساس اعلام این وزارتخانه تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت 16 الی 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت 19 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

  وزارت راه و شهرسازی محدودیت‌هایی را برای تردد خودروهای سنگین در نظر گرفته که براساس آن تردد انواع تریلر و کامیون در محور کندوان ممنوع بوده و در محور هراز نیز در کنار ممنوع بودن تردد تریلرها تردد کلیه کامیون‌ها نیز در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه وجمعه به استثنای حاملین مواد فاسدشدنی ممنوع خواهد بود.

  در محور فیروزکوه نیز تنها تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی اجازه تردد دارند.

  همچنین وزارت راه و شهرسازی پنج جاده را به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است که براین اساس محورهای رودان به بندرعباس، سی‌سخت به بیده، بخشی از باند رفت آزادراه رشت – قزوین، کمربندی دهلران به اندیمشک و محور اولنگ به شاهرود تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.

  محورهای کرج – چالوس – تهران – قم محور قدیم تهران – قم، آزادراه تهران – ساوه، محورهای هراز و فیروزکوه، محورهای برون‌شهری هستند که در حوالی پایتخت به دلیل برپایی کارگاه‌های جاده‌ای با محدودیت تردد روبه‌رو خواهند بود.

  همچنین وزارت راه و شهرسازی وضعیت تردد جاده‌های کشور در طول شبانه‌روز گذشته را نیز مشخص کرده که براین اساس چهار محور کرج – تهران، کرج – قزوین، تهران – کرج و قم – اراک با ثبت بیش از 100 هزار تردد در شبانه‌روز گذشته پرترافیک‌ترین مسیرها بوده‌اند. پس از آن نیز آزادراه قزوین – کرج و مسیرهای ارتباطی تهران به شهریار و تهران به پاکدشت قرار گرفته‌اند که بیش از 50 هزار تردد در طول شبانه‌روز گذشته ثبت کرده‌اند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط