مدیران خودروکارمانیا

مراسم اعلام قیمت MVM X۳۳s توسط مدیران خودرو برگزار شد + گزارش تصویری

شاسی بلند جدید ام وی ام قیمت خورد

عصر خودرو: شرکت مدیران خودرو به همراه نمایندگان شرکت چری در ایران روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه از خودروی MVM X۳۳s طی مراسم ویژه ای رونمایی و برای نخستین بار قیمت این محصول را اعلام کرد.

شاسی بلند جدید ام وی ام قیمت خورد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، محل این رویداد نمایندگی خسروانی در شعبه شرق تهران بود.آمار فروش بالای این نمایندگی و استقبال گسترده مشتریان از این نمایندگی علت انتخاب علت انتخاب این نمایندگی فروشاین محل برای اعلام قیمت رسمی محصول جدید ام وی ام اعلام شد.

این خودرو سومین نسل از حضور خود در ایران را می گذراند و طی این 3 نسل در هر رونمایی مشخصات خود را بروز کرده و سعی بر آن شده که از لحاظ کیفی و امکانات ارتقا مناسبی داشته باشد.
دو خودرو خوش رنگ سفید-مشکی و بژ برای نمایش در داخل نمایندگی به نمایش گذاشته شده بود و نویسندگان و عکاسان به همراه برخی از صاحبان محصولات شرکت مدیران خودرو در این رونمایی خودرو را از نزدیک بررسی کردند.
همانطور که قبلا نیز اشاره شد این خودرو در بخش های مختلفی شاهد ارتقا بوده است که از مهمترین آنها می توان به گیربکس 7 سرعته اتوماتیک CVT، سیستم اکو درایو(حالت صرفه جویی در مصرف بنزین)، افزایش عایق بندی و کاهش نفوذ صدا به داخل اتاق و... اشاره کرد.تغییرات ظاهری نمای جلو و اضافه شدن تریم قرمز به داخل کابین نیز این مدل جدید را از نسل های قبل متمایز می کنند.
قیمت گذاری این محصول نیز به صورت رقابتی و با احتیاط خاصی در نظر گرفته شده و در مدل MVM X33s با قیمت 748890000 ریال و در مدل MVM X33s Sport قیمت 768890000 ریال در نظر گرفته شده است و شرایط فروش و ضوابط آن در روزهای آینده توسط نمایندگان شرکت مدیران خودرو اعلام خواهد شد.
در نهایت MVMs را می توان نسخه ای پخته شده و کامل تر از نسخه های پیشین یافت که قطعا حرف های زیادی برای گفتن در بازار خواهد داشت و انتظار می رود فروش قابل توجهی را تجربه کند.

عکس : داریوش تقی پور

 

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط