کارمانیاآریا دیزلDS

نمایشگاه خودرو کرمان ۹۵ (۸)

استقبال بی نظیر هموطنان استان های کرمان و مازندران از غرفه سایپا

عصر خودرو- مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از حضور پررنگ و قدرتمند این گروه به همراه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خودرو به صورت همزمان در نمایشگاه خودرو استان های کرمان و مازندران و استقبال بی نظیر مردم از غرفه سایپا خبرداد.

استقبال بی نظیر هموطنان استان های کرمان و مازندران از غرفه سایپا
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از سایپا نیوز، رضا تقوی در این خصوص افزود: به منظور معرفی هرچه بهتر محصولات گروه خودرو سازی سایپا و دریافت نظرات بازدیدکنندگان محترم، گروه سایپا با محصولات خود و سایر شرکای تجاری از قبیل برلیانس، چانگان ، رنو و کیا در این دو نمایشگاه حضور یافته است.

  تقوی افزود: نظر به جلب رضایت مشتریان محترم در استان کرمان و مازندران شرایط فروش ویژه نمایشگاهی با تسهیلات مناسب فراهم شده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است.

  وی گفت: در نمایشگاه کرمان و مازندران با توجه به تنوع محصولات و شرایط مناسب فروش نمایشگاهی، شاهد  حضور پررنگ مردم عزیز استان های کرمان و مازندران از غرفه گروه سایپا هستیم.

  مدیر بازریابی و فروش سایپا افزود: برای نخستین بار در کشور فروش تسهیلات خودرو ساینا در نمایشگاه کرمان و مازندران آغاز شده است.

  تقوی با حضور در هفتمین نمایشگاه  خودرو کرمان از حضور فعال نمایندگان گروه سایپا در نمایشگاه استان تقدیر کرد و افزود: گروه سایپا با هدف معرفی و عرضه محصولات خود در نظر دارد تا با گرفتن نظرات بازدیدکنندگان در سال های آتی محصولاتی با توجه به علایق و سلایق مشتریان طراحی، تولید و به مشتریان عزیز عرضه کند.

  وی در جمع نمایندگی های فروش در استان کرمان ضمن ارائه گزارش رشد فروش و تولید در گروه سایپا افزود: با ایجاد همدلی و مدیریت بسیار موثر از سوی مدیریت ارشد گروه، در سطح شرکت با سعی و تلاش مثال زدنی تمامی سطوح، گروه سایپا به لطف خداوند در بهترین وضعیت از هر حیث قرار دارد.

  وی اظهار کرد: گروه سایپا همزمان در نمایشگاه خودرو کرمان و مازندران با محصولات سواری متنوع و کاملی حاضر شده است.

  مدیر بازریابی و فروش گروه سایپا یادآور شد: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا علاوه بر معرفی و فروش محصولات، با دریافت نظرات مشتریان، گروه سایپا در آینده ای نزدیک محصولات را مطابق با نظر وسلیقه مشتری تولید و عرضه کند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۳۹۲ هفته نامه
  • شماره ۶ دیجیتال
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۱
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۹۰
  • شماره ۳۸۹
  • شماره ۳۸۹
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو