کارمانیا

جایزه بهترین عملکرد هفت ساله در شاخص های اصلی بهره وری به مزدا یدک رسید

عصر خودرو- شرکت مزدا یدک در هشتمین جشنواره ملی بهره وری، برنده جایزه "بهترین عملکرد هفت ساله در شاخص های اصلی بهره وری" شد.

جایزه بهترین عملکرد هفت ساله در شاخص های اصلی بهره وری به مزدا یدک رسید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، گفتنی است این لوح تقدیر بر اساس محاسبات صورت گرفته از سال 1387 تا 1394، توسط سامانه ملی اندازه گیری شاخص های بهره وری ایران irpmc.ir و نظر کمیته علمی و داوران از عملکرد شایسته مزدایدک در بخش خدمان فنی و مهندسی خودرو، اهدا شد.
مهندس توکلی ، با اشاره به کسب رتبه اول شرکت مزدا یدک در میان 13 شرکت از شرکت های های خدمات پس از فروش خودرو، اظهار داشت: شاخص های بخش اصلی بهره وری شامل : شاخص بهره وری سرمایه، شاخص بهره وری نیروی کار و شاخص بهره وری کل عوامل به روش کندریک، به صورت تورم زدایی شده  ، می باشد که براساس ترند هفت ساله این شرکت ، در کنار اطلاعات دیگر شرکت ها قرار گرفته است و نتیجه ارائه شده توسط سیستم جامع نرم افزاری و رای نهایی کمیته علمی، احراز رتبه اول برای مزدایدک بوده است.
وی کسب این جایزه در جشنواره ملی بهره وری را تکمیل کننده افتخارات شرکت مزدا یدک بر شمرد و خاطر نشان کرد: رشد همگن شاخص های خدماتی و بازرگانی شرکت حاکی از اعتماد و رضایت مشتریان محصولات خودرویی بهمن به این برند است.
گفتنی است هشتمین دوره جشنواره ملی بهره‌وری با هدف توسعه نظام جامع سنجش و اندازه‌گیری بهره‌وری در کشور و در راستای تحقق مفاد برنامه‌های توسعه مبتنی بر لزوم بهره‌گیری از ساز و کار اجرایی برای تحقق چشم‌انداز 20 ساله نظام برگزار شد و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور(معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق ریاست جمهوری) و ده‌ها وزارتخانه و سازمان مستقل دولتی، خصوصی و صدها داور از میان کارشناسان ارشد، استادان، دانشگاه‌ها و مسئولان کشوری بر فرایندهای ممیزی شرکت کنندگان نظارت داشتند.
شایان ذکر است در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره ملی بهره وری، سازمان‌های برتر که از میان بیش از 5000 بنگاه اقتصادی، در قالب 38 گروه مختلف صنعتی انتخاب شده‌اند، در روز 2 بهمن ماه، لوح تقدیر دریافت کردند.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط
پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
  پربازدیدترین های هفته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۴۰۹
   • خودرو امروز پلاس
   • خودرو امروز
   • شماره ۴۰۵
   • شماره ۴۰۵
   • شماره ۴۰۴
   • شماره ۴۰۴
   • شماره ۴۰۳
   • شماره ۴۰۳
   آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
   آرشیو