مدیران خودروکارمانیا

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان خبر داد

رشد ۴۰ درصدی تولید قطعه سازان خودرو در سال ۹۵

عصر خودرو- عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با بیان این که صنعت قطعه‌سازی خودرو کشور از رکود خارج شده است گفت: در سال جاری بر اساس آمار وزارت صنعت،معدن و تجارت، قطعه‌سازی خودرو داخلی در بخش تولید با ۴۰ درصد رشد همراه بوده است.

رشد ۴۰ درصدی تولید قطعه سازان خودرو در سال ۹۵
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از میزان ، محمدرضا نجفی منش  در ارتباط با تاثیرات ورود قطعه سازان خارجی به کشور اظهار کرد: اکثر قطعه‌سازان خارجی که وارد ایران می‌شوند برای همکاری و تولید مشترک به ایران آمده از سوی دیگر این همکاری باعث افزایش کیفی محصولات داخلی خواهد شد.

  عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان افزود: ورود قطعه‌سازان از کشورهای اروپایی و مطرح در صنعت خودرو به کشور و همکاری آن‌ها با قطعه‌سازان داخلی موجب افزایش رضایت مردمی از تولیدات داخل خواهد شد.

  وی با بیان این که در سال جاری صنعت قطعه‌سازی داخلی با 40 درصد رشد همراه بوده، گفت: در سال جاری بر اساس آمار وزارت صنعت، قطعه‌سازی کشور از رکود خارج شده و با رشد تولید 40 درصدی همراه بوده است.

  نجفی منش، گفت: قطعه‌سازی داخلی در بحث کیفیت با رشد مناسبی همراه بوده و با توجه به اضافه شدن خودروهای جدید به صنعت خودرویی کشور با توجه به توان قطعه‌سازان قطعات مورد نیاز این خودروها را در داخل تولید می‌کنیم.

  عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان با اشاره به قراردادهای جدید در صنعت قطعه‌سازی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجموعه‌های زیادی با ایران وارد مذاکره شده‌اند و بعضا خبر نهایی شدن آن‌ها منتشر می‌شود همان‌گونه که در روزهای گذشته خبر نهایی شدن قرارداد قطعه‌سازان آلمانی نهایی اعلام شده است.

  وی در انتها تصریح کرد: قطعه‌سازان خارجی در صورتی که برای سرمایه‌گذاری مشترک به ایران بیایند با آن‌ها مذاکره می‌شود و در صورت پذیرش شرایط کشورمان، وارد فعالیت و تولید قطعات در ایران خواهیم شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط