اطلس خودروکرمان خودرو

مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری:

قطع ارتباط با صاحب خودرو بزرگترین مشکل خودروسازان است

عصر خودرو- مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: یکی از بزرگترین مشکلات حوزه حمل و نقل و راهداری قطع ارتباط بین خودروساز و صاحب خودرو در حین فرایند بهره‌برداری است.

قطع ارتباط با صاحب خودرو بزرگترین مشکل خودروسازان است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ،  جواد هدایتی در مراسم رونمایی از سامانه هوشمند عقاب‌افشان اظهار کرد: سالانه حدود 16 هزار و 500 نفر در تصادفات رانندگی کشته می‌شوند و متاسفانه سالانه آسیب های ناشی از حوادث رانندگی حدود 7 درصد از هزینه های تولید ناخالص داخل را به خود اختصاص می دهد.

  وی تصریح کرد: برای حفظ سرمایه های مملکت و خانواده ها باید به بحث ایمنی پرداخته شود چرا که از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین راستا تلاش می‌کنیم تا بتوانیم با همکاری با شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ایمنی خانواده‌های ایرانی را ارتقا دهیم.

  وی با اشاره به این‌که سامانه عقاب‌افشان جزو خدمات پس از فروش به‌حساب می‌آید، ادامه داد:  یکی از بزرگترین مشکلات حوزه حمل و نقل و راهداری قطع ارتباط بین خودروساز و صاحب خودرو در حین فرایند بهره‌برداری است. این قطع ارتباط باعث می‌شد خودورساز و بهره‌بردار از مشکلات احتمالی خودرو باخبر نشوند و این موضوع هزینه‌های هنگفتی را برای هر دو طرف به همراه داشت.

  وی بیان کرد: اتوبوس‌ها و وسایل نقلیه عمومی محل درآمد دائمی هستند، پس لازم است خدمات تعمیرگاهی در کوتاه‌ترین زمان قبل از آنکه هزینه سنگینی را به صاحب خودور تحمیل کند، ارائه شود.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط