مدیران خودروکارمانیا

جدیدترین شرایط فروش آرین‌موتور در سال ۹۶ منتشر شد

با تسهیلات بیش‌تر و بدون بهره میتسوبیشی بخرید

عصر خودرو- شرکت آرین‌موتور پویا، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، با انتشار نخستین شرایط فروش محصولات میتسوبیشی در سال ۹۶ ،تسهیلات بیش‌تری را برای متقاضیان خرید اقساطی محصولات میتسوبیشی بدون کارمزد در شرایط بازپرداخت ۱۲ ماهه و با کارمزد ۱۴درصد در شرایط بازپرداخت ۲۴ماهه در نظر گرفته است.

با تسهیلات بیش‌تر و بدون بهره میتسوبیشی بخرید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، همچنین بر اساس این شرایط فروش جدید، میزان تخفیف‌های نقدی روی مدل‌های اوتلندر تیپ5 ،اوتلندر تیپ3 ، ASX تیپ4 ،لنسر تیپ4 و میراژ نیز افزایش قابل توجهی داشته است.
  تمامی مدل‌های میتسوبیشی در سبد محصولات آرین‌موتور در شرایط فروش نقدی با تخفیف ویژه به صورت فوری تحویل مشتریان می‌شود و تنها مدل ASX به صورت مشارکتی یا اقساطی بلند‌مدت قابل انتخاب است.همچنین در شرایط فروش ویژه اقساطی بلند‌مدت با موعد تحویل 90 روزه برای اوتلندر ، ASX و لنسر و همچنین 60 روزه برای میراژ،  تسهیلات 33 تا 95 میلیون‌تومانی در نظر گرفته شده است که افزایش 3 تا 16 میلیون‌تومانی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.
  محصولات میتسوبیشی در سال 96 با قیمت‌های جدید و افزایش  3.1 تا 8.6 میلیون‌تومان به دلیل افزایش هزینه‌های واردات‌خودرو به مشتریان عرضه می‌شود و آرین‌موتور در راستای تکریم مشتریان، تسهیلات اقساطی را بیش از این میزان ، افزایش داده است.
  متقاضیان خرید مشارکتی محصولات میتسوبیشی نیز می‌توانند از شرایط سرمایه‌گذاری با سود مشارکت 28 درصد و سود انصراف 26 درصد با موعد تحویل 120 روزه استفاده کنند.
  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به وب‌سایت آرین‌موتور به آدرس www.arian-motor.com مراجعه کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید