مدیران خودروکارمانیا

شش سال پیش در چنین روزی

دریافت پنجمین نشان سبز رنو توسط پارس خودرو

عصرخودرو: ۶ سال پیش در چنین روزی شرکت پارس خودرو برای پنجمین بار متوالی در ارزیابی شرکت رنو از سیستم های کیفی این شرکت، موفق به دریافت نشان سبز شد.

دریافت پنجمین نشان سبز رنو توسط پارس خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» استاد رحیمی معاون تضمین کیفیت شرکت پارس خودرو با بیان این مطلب اظهار کرد: تندر 90 شرکت پارس خودرو در دور پنجم ارزشیابی شرکت رنو برای پنجمین بار موفق به دریافت سطح عالی کیفیت در سیستم رنو شد، این ممیزی در شش پارامتر و حول دو محور یکسان سازی و مقایسه نتایج ارزشیابی شرکت پارس خودرو و شرکت رنو صورت گرفته است.

  http://www.asrekhodro.com/News/10358

  قطب سوم خودروسازی در اصفهان ایجاد می‌شود یا خوزستان؟
  20 تیر ماه سال 90 رییس سازمان صنایع و معادن استان خوزستان در مورد شرایط رشد صنعت خودروسازی در این استان گفت: استان خوزستان با داشتن سه شرکت قطعه ساز فعال، ظرفیت تبدیل شدن به قطب سوم خودروسازی ایران را دارد. به گفته خلف موسوی، استان خوزستان ظرفیت تبدیل شدن به قطب اول خودروسازی کشور را هم دارد، اما هدف گذاری این است که با قطب سوم آغاز کنیم.

  http://www.asrekhodro.com/News/10356

  عرضه زود هنگام یک مدل تازه مرسدس بنز GLK-Class
  6 سال پیش در چنین روزی مرسدس بنز GLK-Class که یک SUV کوچک است به تازگی به عنوان مدل 2012 معرفی شده است اما مهندسان این خودروساز آلمانی قصد دارند یک نسخه تغییر چهره یافته از این مدل را ارایه کنند.

  http://www.asrekhodro.com/News/10350

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید