کارمانیا

توفیقی آذر، قائم مقام مدیر عامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

۱۰۰ درصد قطعات ایکس۲۲ در دسترس مشتریان

عصر خودرو- فرآیندهای لازم برای تامین قطعات خاص ایکس ۲۲ که شامل ۶۵۰ قلم مختلف است اندیشیده شده است. در حال حاضر انبار مرکزی شرکت مدیران خودرو با نرخ تامین ۱۰۰ درصدی قطعات این خودرو و همچنین ارسال قطعات به نمایندگی ها ظرف ۲۴ ساعت پیشتاز در حوزه خدمات پس از فروش به مشتریان است.

۱۰۰ درصد قطعات ایکس۲۲ در دسترس مشتریان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، طی سال های اخیر انتخاب و خرید خودروهای شخصی در ایران با تغییرات بسیاری همراه بوده است، گرایش مشتریان برای استفاده از خودرو های شاسی بلند شهری (Cross Over) رو افزایش است تا آنجا شرکت ها را مجبور به تغییر سیاست های تولید خود کرده است. در این بین شرکت چری چین نیز در سال های اخیر سرعت رشد و توسعه خود در زمینه های مختلف صنعت خودرو سازی افزایش داده است و با درک بهتری از نیازهای جامعه مشتریان خود ضمت افزایش کیفیت تولید محصولات، سعی در بهره گیری از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در خودرو های خود در دستور کار قرارداده است. کسب نتایج مثبت نظر سنجی در خصوص کیفیت خودرو های تولیدی از سوی موسسه امریکایی جی‌دی‌پاور نشان دهنده فرآیندهای رو به بهود این شرکت بزرگ تولید کننده خودرو در چین است. شرکت مدیران خودرو بعنوان شریک تجاری چری در ایران از سال 81فعالیت تولید خود را شروع و تا به امروز به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است.
  شرکت مدیران خودرو طی سال های اخیر نیز سبد محصولات خود را مطابق با تقاضای بازار خودرویی منطبق کرده و توانسته سهم بسزایی از بازار رقابتی خودروهای کراس اوور را به خود اختصاص دهد. سال گذشته خودرو X22 با شعار حس جوانی در حالی به بازار خودرویی کشور معرفی شد که بسیاری از خودرو های رقیب در محدوده قیمت و کلاس خودرو را براحتی کنار زد تا خود را به عنوان یک مدعی جدی در بازار خودرویی کشور مطرح باشد. طراحی بروز و جذاب این کراس اوور با بهره گیری از موتور 1.5 لیتری و همچنین امکان انتخاب دو گیبرکس دنده‌ایی و اتوماتیک این خودرو را در زمره مهمترین انتخاب های پیش روی مشتریان این سگمت خودرویی قرارداده است.
  براساس ارزیابی موسسه معتبر  J.D.Power  در چین، شرکت چری موفق به کسب رده های بالای کیفی در جداول این موسسه شده است و تعداد مشکلات اولیه خودروهای چینی نیز در چند سال اخیر کاهشی قابل توجه داشته است.
  روابط عمومی شرکت مدیران خودرو در گفتگو با مهندس سردار توفیق آذر، قائم مقام مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو اظهار داشت: " از یک سو افزایش کیفیت تولید محصولات شرکت مدیران خودرو و از سوی دیگر تغییر در ارائه خدمات پس از فروش به جامعه مشتریان این شرکت بطور مثال موضوع تامین قطعات یدکی، زمینه را برای کسب رضایت بیشتر مشتریان این شرکت بیش از پیش مهیا کرده است. در بازار رقابتی فعلی صنعت خودرو برای متمایز شدن می‌بایست علاوه بر مرتفع نمودن سلیقه و نیاز مشتری در راستای رضایت مشتریان آگاه و هوشمند این برند خدمات پس از فروش با کیفیت ارائه شود. خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو همسو با پیشرفت فروش و عرضه محصولات جدید در چند سال اخیر برنامه ریزی های کلان و سرمایه گذاری وسیعی انجام داده است تا مشتریان از دسترس بودن قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش برای خودروهای خود با خیالی آسوده در این زمینه به شرکت مدیران خودرو اعتماد کنند. در واقع برنامه ریزی دقیق از میزان خودرو های موجود در بازار ار هر مدل و همچنی با آگهی از ضرایب مصرف هر قطعه متناسب با شرایط مختلف مصرف هر خودرو و نهایتا سرمایه گذاری آگاهانه شرکت مدیران خودرو منجر به تامین قطعات یدکی با نرخ بالای 85% گردید. نگرش عمیق و مشتری محور مدیران ارشد این مجموعه باعث گردید همپای واحد فروش، قبل از عرضه هر خودرو جدید برنامه ریزیهای لازم برای تامین قطعات یدکی خودروی‌های جدید صورت گیرد. این فرآیند نیز برای خودرو ایکس22 نیز ماها قبل پیش از معرفه و عرضه این محصول با برنامه ریزی دقیق واحد های مختلف واحد قطعات آغاز و با سرمایه گذاری تقریبی 4 میلیارد تومانی صرفا برای این مدل صورت گرفت تا در کنار ارائه آموزش های فنی لازم برای ارائه سرویس های این خودرو به مشتریان سراسر کشور هیچ نقصی از بابت تامین قطعات این محصول وجود نداشته باشد. فرآیندهای لازم برای تامین قطعات خاص ایکس 22 که شامل 650 قلم  مختلف است اندیشیده شده است. در حال حاضر انبار مرکزی شرکت مدیران خودرو با نرخ تامین 100 درصدی قطعات این خودرو و همچنین ارسال قطعات به نمایندگی ها ظرف 24 ساعت پیشتاز در حوزه خدمات پس از فروش به مشتریان است. همچنین شرکت مدیران خودرو جهت سرعت بخشیدن به فرآیند ارائه قطعات یدکی لازم اقدام به راه اندازی فروشگاههای قطعات یدکی کرده تا ضمن گسترش فرآیند خدمات پس از فروش، اقدام جدیی در حوزه کسب رضایت مشتری برداشته باشد.در حال حاضر ایکس 22 به لطف تجربیات گذشته و همچنین برنامه ریزی های دقیق خودرویی است که از قبل از ورود به بازار مصرف تاکنون با هیچ کمبود قطعه ایی مواجه نبوده است."

  برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این شرکت به آدرس  http://www.mvmco.ir/ مراجعه کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو