مدیران خودروکارمانیا

عضو کمیسیون صنایع مجلس :

عدم تمدید قرارداد توسط رنو تولید تندر۹۰ را متوقف نمی‌ کند

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع عدم تمدید قرارداد توسط شرکت رنو در باره تولید تندر ۹۰ قابل حل شدن است، گفت: بخش عظیمی از این خودرو داخلی شده و تولید این خودرو نمی تواند متوقف شود.

عدم تمدید قرارداد توسط رنو تولید تندر۹۰ را متوقف نمی‌ کند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، ولی ملکی در زمینه عدم تمدید قرارداد تولید L90 بین پارس خودرو و رنو فرانسه اظهار کرد: گیربکس تندر نود را از شرکت STL ترکیه خریداری کرده ‌ایم و در شرکت چرخش‌ گر که تولید کننده گیربکس است در تبریز تولید می ‌شود، 2 سال گذشته این قرارداد با حضور نماینده رنوپارس ، بنده به‌ عنوان نماینده چرخش‌ گر تبریز و نماینده شرکت STL منعقد شد که آخرین مرحله از احداث خط‌ تولید این گیربکس نیز به پایان رسید.
  او با اشاره به اینکه رنوپارس یک شرکت مشارکتی بین ایران‌ خودرو ، سایپا و رنو است، اضافه کرد: اگر تعویقی در تمدید قرارداد اتفاق افتاده در ارتباط با فعالیت علنی بوده و تولید تندر 90 متوقف نشده است.
  وی در زمینه عدم تمدید قرارداد تولید تندر نود توسط رنو فرانسه ، اظهار کرد: رابطه بین سه خودرو ساز به قدری بالا است که هیچ مشکلی در زمینه تولید L90 وجود ندارد و این عدم تمدید قرارداد به برجام ارتباط موضوعی ندارد.
  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در دور هفتم مجلس شورای اسلامی این قرارداد بازبینی شده از سوی کمیسیون صنایع و معادن و تغییر کرد، افزود: خودرو L90 ده سال است که در داخل کشور تولید می‌ شود و داخلی سازی شده است.
  به تازگی اخباری در باره عدم تمدید قرارداد تولید تندر 90 از سوی شرکت فرانسوی رنو در رسانه ها منتشر شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید