کارمانیا

افتتاح شوروم مرکزی رامک خودرو در اندرزگو

عصر خودرو: روز پنج شنبه ۱۲ام مرداد ماه سال ۹۶، افتتاحیه Show Room جدید رامک خودرو در بلوار اندرزگو انجام شد.

افتتاح شوروم مرکزی رامک خودرو در اندرزگو
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» ، این برنامه از ساعت 6 بعد از ظهر آغاز و با حضور مدیران ارشد رامک خودرو و اصحاب رسانه در یک جمع دوستانه برگزار شد.
رامک خودرو که نماینده انحصاری محصولات سانگ یانگ کره جنوبی در ایران است، اکنون با دو خودرو تیوولی و کوراندو در بازار حضور دارد. تیوولی به عنوان یک خودرو کراس اوور کوچک شهری فول آپشن با بهره گیری از پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی عملکرد خوبی را به نمایش می گذارد و کوراندرو هم با یک پیشرانه 2 لیتری 149 اسب بخاری، در رده بندی کراس اوورهای شهری اما یک پله بالاتر از تیوولی طبقه بندی می شود.
گروه صنعتی رامک خودرو از سال 1384، فعالیت خودرا با واردات خودرو های مختلف و برندهای مطرح، آغاز کرده و با هدف توسعه ی فعالیتهای خود و استراتژی تولید و ایجاد شبکه ی فروش  و خدمات پس از فروش موفق در کشور و حوزه ی بین الملل برای صادرات ،زیر ساختها ،منابع و قابلیت های خود را مهیا و بستر سازی کرده است.

از سال 1388 رامک  موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی سانگ یانگ کره جنوبی شد و بر همین اساس تمامی بسترهای مربوط به فروش و خدمات پس از فروش را فراهم کرد.

این شرکت با ایجاد زیر ساخت های لازم در حوزه­های  فروش موفق شد برند سانگ یانگ را پس از دو دوره حضور ناموفق در ایران، مجددا احیاء کند. به همین منظور سازمان فروش و خدمات پس از فروش خود را در کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج در فضایی بالغ بر 14000 متر مربع و عاملیت های مجاز فروش و خدمات پس از فروش را در سراسر کشور ،راه اندازیکرده است.
افتتاح این شوروم جدید در بلوار اندرزگو یک گام رو به جلوی دیگری در راستای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان این شرکت خواهد بود.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید