مدیران خودروکارمانیا

با همکاری کرمان موتور در عمان روی داد

ملاقات ایرانی با سوناتا؛ تولد دوباره

عصر خودرو: هفته گذشته با هماهنگی‌های انجام‌گرفته از سوی کرمان موتور، گروهی از خبرنگاران ایرانی در شهر صلاله کشور عمان فرصت ملاقات و تست مدل‌های فیس لیفت شده هیوندای سوناتا را پیدا کردند.

ملاقات ایرانی با سوناتا؛ تولد دوباره
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰:۰۰
  • 1
  • ملاقات ایرانی با سوناتا؛ تولد دوباره
  • 1
  • 1

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، هیوندای چندی پیش مدل‌های فیس لیفت شده هیوندای سوناتا را در بازارهای جهانی معرفی کرد و هفته گذشته این خودرو برای روزنامه‌نگاران حوزه خودرو در منطقه خاورمیانه رونمایی و معرفی شد. با هماهنگی‌های انجام‌گرفته از سوی کرمان موتور، تیمی از خبرنگاران ایرانی نیز در این برنامه حضور داشتند و در مسیری به طول بیش از 200 کیلومتر، در جاده‌های و شرایط آب و هوایی مختلف این خودرو را مورد بررسی قرار دادند.
مدل‌های فیس لیفت شده سوناتا هرچند با عنوان "فیس لیفت" معرفی شده‌اند اما تغییرات ظاهری آن‌ها آن‌قدر عمیق است که به‌نوعی می‌توان آن را ساخت یک خودرو جدید بر روی پلتفرم نسل فعلی سوناتا دانست و به همین دلیل هیوندای از شعار ReBorn به معنای تولد مجدد برای معرفی این خودرو استفاده کرده است.
مدل‌های فیس لیفت شده سوناتا علاوه بر تغییرات ظاهری، تغییرات اندکی نیز در بخش‌های فنی داشته‌اند و هم‌اکنون در بازارهای منطقه با سه موتور 2.4 لیتری MPI و GDI و یک موتور 2 لیتری توربو عرضه می‌شوند.
گزارش کامل این بررسی را می‌توانید در شماره پیش روی هفته‌نامه "خودرو امروز" که شنبه هفته آینده در سراسر کشور توزیع خواهد شد بخوانید.

نویسنده: بابک وفایی

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید