مدیران خودروکارمانیا

قطعه سازان خودرو پاکستانی به ایران می‌آیند

عصر خودرو- رئیس اتحادیه تولید کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودرو پاکستان اعلام کرد که هیئتی از قطعه سازان پاکستانی در آینده نزدیک برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش فنی دو کشور به ایران سفر خواهد کرد.

قطعه سازان خودرو پاکستانی به ایران می‌آیند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم  ، حمیدرضا نظارتی زاده، رایزن بازرگانی و اقتصادی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کراچی، در راس هیئتی اقتصادی از دفتر اتحادیه تولید کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودروی پاکستان (پاپم) بازدید کرد تا در خصوص امکان سرمایه گذاری های مشترک بین شرکت های خودروسازی ایرانی و پاکستانی رایزنی هایی را صورت دهد.

  در این دیدار، علاوه بر بحث در خصوص توسعه ارتباطات تجاری احتمالی بین دو کشور، رئیس پاپم اعلام کرد که هیئتی از قطعه سازان پاکستانی در آینده نزدیک برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش فنی دو کشور به ایران سفر خواهند کرد تا توانمندی های خود در زمینه مهندسی خودرو را ارتقا بخشند.

  در این دیدار، نظارتی زاده از اعضای اتحادیه تولید کنندگان قطعات و لوازم جانبی خودروی پاکستان که علاقمند به هر کدام از شاخه های تکنولوژی و خواهان اشتراک گذاری و همکاری با قطعه سازان ایرانی هستند خواست تا درخواست های خود را ارائه دهند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط