کارمانیا

ایکس۲۲ خودرویی همگام با نیاز مشتریان

عصر خودرو- رشد روز افزون تکنولوژی‌های دیجتالی و افزایش تقاضای مشتریان برای استفاده بیشتر از رابط‌های کاربری در خودروها شکل تقاضای این محصول پر طرفدار را تغییر داده و به برتری محصول و ابزاری برای بازارداری برندها و تولید کنندگان تبدیل کرده است.

ایکس۲۲ خودرویی همگام با نیاز مشتریان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، در دنیای حاضر خودروها از ابزار سنتی حمل و نقل به سمت تبدیل شدن به یک فناوری هوشمند و یکپارچه مبدل شده اند که با استفاده از  روش های ارتباطی متفاوت سعی در برطرف کردن نیازهای مشتریان دارد. شیوه جدیدی که تبدیل به نوعی سلاح تولید کنندگان برای جذب مخاطبان خود شده است. شرکت مدیران خودرو نیز با درک نیازهای جامعه مشتریان جوان خود اقدام به عرضه محصولات خود با مجموعه‌ایی از امکانات رفاهی بروز و جذاب کرده است. ام وی ام ایکس22 خودرویی که با هدفگیری جوانان بعنوان جامعه مخاطبان خود سعی کرده است با نیازها و نگاه مشتریان ایرانی همراه شود. اتفاقی که با پاسخ مناسبی از سوی بازار مواجه شد و قدم های گروه تحقیق و توسعه این شرکت را برای گام های بعدی در این مسیر مستحکم تر نمود. نیاز سنجی صحیح برای این محصول در تهیه شکل نهایی ایکس22 موفقیت آن را برای تبدیل شدن به یک محصول استراتژیک و تاثیر گذار در بازار خودرویی ایران رقم زد. انتخاب و استفاده بدنه دو رنگ برای خودرو ایکس22 تداعی کننده عمیق تری از مفهوم پویایی و جذابیت بصری را منتقل میکند. خطوط بدنه بهمراه بکارگیری طرح های ترکیبی از اصالت ، مدرنیته و طبیعت در فضای خارجی و داخلی ایکس 22 نشان از یک بلوغ در محصولات مدیران خودرو است. استفاده از جلو پنجره و چراغ جلو  در القای حس سرعت ، هیجان و تسلط در قالب یک طراحی هم‌خانواده با برادر بزرگترش یعنی ایکس33 نیز موید همین ثبات و پختگی در طراحی است. اما اتفاق هیجان انگیز در اصل در کابین ایکس22 رخ داده است. نقطه برتری ایکس22 نسبت به رقبای حال حاضر بازار که منجر شده است، متقاضیان خرید در این رنج قیمتی ، ایکس22 را حتی به رقبای اروپایی خود ترجیح دهند. استفاده از ابزار های هوشمند همچون سیستم های مولتی مدیا با رابط کاربری مانیتور 8 اینچی تمام لمسی با قابلیت اتصال به تلفن های هوشمند شخصی برای کنترل راحت تر از جمله این اتفاقات است. بکار گیری مواد با کیفیت بالا برای این محصول در این رنج قیمتی در کنار طراحی جسورانه و در عین حال جذاب حس پویای و هیجان را دوچندان کرده است. آپشن های یاری رسان راننده در کنترل بهتر خودرو برای مسیرهای طولانی همچون کروز کنترل، دوریبن دنده عقب، تنظیم برقی آینه های جانبی و... از جمله این ابزار ها هستند.
  ام وی ام ایکس22 را می‌توان جزء محصولات جدید در بازار ایران دانست که ضمن توجه به نیازهای کاربری مشتریانش، کیفیت و ایمنی را نیز مد نظر داشته و توانسته در مدت کوتاهی به عنوان یکی از انتخاب های اصلی مشتریان مبدل گردد. 
  علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع دقیق از آپشن ها و امکانات ام وی ام ایکس22 به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودروhttp://www.mvmco.ir/ مراجعه نموده و از شرایط فروش منطعف این محصول مطلع شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  آخرین بروزرسانی ۳ روز پیش
  آرشیو