برنج

نمایشگاه خودرو فرانکفورت (۳)

انتشار طرح‌هایی از کانسپت الکتریکی مینی+تصاویر

عصر خودرو: شرکت خودروسازی مینی(زیرمجموعه ب ام و( طرح‌هایی از کانسپت الکتریکی خود را در آستانه رونمایی رسمی در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت منتشر کرد.

انتشار طرح‌هایی از کانسپت الکتریکی مینی+تصاویر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸:۰۰
  • 1
  • 1
  • 1
  • انتشار طرح‌هایی از کانسپت الکتریکی مینی+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری« عصرخودرو » ، جدا از چرخ‌های آینده نگرانه با طراحی جسورانه، این کانسپت به یک طرح تولیدی منطقی که سبک و سیاق سنتی این برند را به دوران مدرن انتقال داده نزدیک است. این شرکت می‌گوید این سبک و سیاق همچنین کارآمدتر و یک فاکتور طراحی مهم برای کمک به حداکثر رساندن طیف خودروهای این شرکت است.

آدریان فان هویدونک نایب رئیس بخش ارشد بخش طراحی ب ام و می‌گوید: سطوح این خودرو حس دقت و شفافیت را القا می‌کند که تاثیر مضاعفی روی شخصیت کارآمد خود دارد.

این خودروی الکتریکی یک جلوپنجره شش ضلعی دارد. چراغ‌های جلو دایره ای شکل مینی همچنین حفظ شده و با ال ای دی ها و یک ساختار داخلی جدید بهبود پیدا کرده است.

طراحان اطراف چراغها را با قطعات فایبرگلاس کار کرده اند. تغییرات در نمای عقب خودرو نیز دیده می‌شود جایی که ریشه های انگلیسی این برند با چراغهای ال ای دی الهام گرفته شده از پرچم این کشور، به نمایش گذاشته شده است. پلاستیک های کار شده دور شیشه ها و یک دیفیوزر فایبرگلاس به ماهیت ایرودینامیک خودرو اضافه کرده اند.

این شرکت هنوز محدوده توان طی مسیر و دیگر جزئیات فنی این خودرو را اعلام نکرده است. تولید این مدل الکتریکی قرار است در سال 2019 شروع شود. 

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط