مدیران خودروکارمانیا

واگذاری ۲۶ دستگاه خودروی حمل بار به مددجویان کمیته امداد

عصر خودرو- ۲۶ دستگاه خودروی وانت زامیاد امروز در مراسمی به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین داده شد.

واگذاری ۲۶ دستگاه خودروی حمل بار به مددجویان کمیته امداد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان, این خودرو‌ها با هدف ایجاد اشتغال زایی و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد خریداری و به افراد مددجو تحویل داده شده است.

  اعتیار این طرح بالغ بر هفت میلیارد و 800 میلیون ریال است.

  20 درصد هزینه این خوردرو‌ها را کمیته امداد امام خمینی (ره) و 80 درصد آن را هم صندوق کارآفرینی امید به صورت وام با کارمزد 4 درصد پرداخت کرده است.

  داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز وآبیک در مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل این خودرو‌ها گفت: توانمندکردن مددجویان، هزینه‌های کمیته امداد را برای رسیدگی به افراد تحت پوشش کاهش می‌دهد و علاوه بر آن گامی در جهت فقرزدایی از جامعه است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین هم یکی از مهمترین اهداف دولت را ایجاد رونق اقتصادی و مهار بیکاری دانست و گفت: رفع آن هم در گرو حمایت بیش‌تر از بخش خصوصی است.

  منوچهر حبیبی گفت: دولت زیر ساخت‌های لازم را در این خصوص فراهم کرده و حمایت جدی از بخش خصوصی در دستور کار است.

  این مسئول تاکید کرد: برنامه ریزی‌ها در استان برای کاهش بیکاری موفقیت آمیز بوده و آمار‌ها گویای این ادعا است.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: برای توانمندسازی مددجویان 80 درصد برنامه‌های کمیته امداد در زمینه اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و کارآفرینی است.

  وی با اشاره به خدمات صندوق کارآفرینی امید برای اشتغال اقشار کم درآمد گفت: این صندوق در رقابت با بانک‌ها گوی سبقت را ربوده است و در محروم‌ترین نقاط استان به خوبی نقش آفرینی می‌کند.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین نیز در این مراسم با اشاره به اینکه 22 هزار و 300 فقره تسهیلات اشتغال زایی در هشت ماهه امسال به مددجویان پرداخت شده است گفت: پارسال 470 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان پرداخت شد.

  مومنی افزود: 44 هزار و 814 نفر به صورت مستمر و 40 هزار نفر نیز به صورت موردی زیر پوشش کیته امداد هستند واین رقم حدود هفت درصد جمعیت استان است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • شماره ۴۳۳
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۲۲
   • شماره ۴۱۰
   • شماره ۴۰۹
   • خودرو امروز پلاس
   • خودرو امروز
   • شماره ۴۰۵
   • شماره ۴۰۵
   آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
   آرشیو