مدیران خودروکارمانیا

با آغاز طرح ویژه حمایت از ازدواج جوانان مدیران خودرو

از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید

عصر خودرو- کلیه زوجین که حداکثر از تاریخ عقدشان مدت ۲ سال گذشته است می توانند از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوند.این طرح از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۹/۱ شروع و تا روز پنجشنبه ۹۶/۹/۱۶ ادامه خواهد داشت.

از شرایط ویژه فروش MVM۳۱۵ بهره مند شوید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، قیمت قطعی این خودرو 49 میلیون و 390 هزار تومان خواهد بود.خریداران می توانند با دو شیوه پرداخت این خودرو را خریداری کنند.
  در شیوه نخست مبلغ 7 میلیون و 408 هزار و پانصد تومان به صورت نقدی و 9 میلیون و 787 هزار تومان به صورت چک 2 ماهه بدون بهره از خریدار دریافت می شود. در این شیوه شرکت مدیران خودرو 65 درصد مبلغ خودرو را به صورت وام به خریداران اعطا می کند و مدت زمان بازپرداخت این طرح 36 ماه(9 چک 4 ماهه) خواهد بود.نرخ سود تسهیلات در این شیوه 17 درصد و مبلغ اقساط با احتساب بیمه بدنه 5 میلیون و 93 هزار و هشتصد تومان است.
  در شیوه دوم مبلغ 9 میلیون و 878 هزار تومان به صورت نقدی و همین مبلغ به صورت چک 2 ماهه بدون بهره از خریدار دریافت خواهد شد.در این طرح مدیران خودرو 60 درصد مبلغ خودرو را به خریداران وام اعطا می کند که مدت زمان باز پرداخت آن 36 ماه(9 چک 4 ماهه) است.نرخ سود تسهیلات 16 درصد و مبلغ هر قسط با احتساب بیمه بدنه 4 میلیون و 668 هزار و نهصد تومان خواهد بود.
  گفتنی است مبلغ چک ضمانت در شیوه نخست 69 میلیون و 228 هزار و 510 تومان و در شیوه دوم 67 میلیون و 467 هزار و 530 تومان است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط