مدیران خودروکارمانیا

عضو هیأت مدیره‌ انجمن قطعه سازان ایران:

هدف از برگزاری همایش ارتقا سطح قطعه سازی ، مشارکت با قطعه سازان بین المللی و تولید رقابت پذیر است

عصر خودرو- عضو هیأت مدیره‌ انجمن قطعه سازان ایران گفت : هدف از برگزاری این همایش ارتقا سطح قطعه سازی ، مشارکت با قطعه سازان بین المللی در نهایت تولید رقابت پذیر است .

هدف از برگزاری همایش ارتقا سطح قطعه سازی ، مشارکت با قطعه سازان بین المللی و تولید رقابت پذیر است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایدرونیوز ، محمدرضا نجفی منش با اشاره به برگزاری پنجمین همایش خودرو اظهار داشت : سال های گذشته نتایج بسیار خوبی داشتیم و ما حصل آن آشنایی خودروسازان بزرگ دنیا با توانایی ما و بستن قراردادهای خوب برای ورود محصولات جدید خودرویی به کشور شد .
  وی در ادامه افزود : برای ادغام قطعه سازی اول باید مقدمات آن فراهم شود و ذهنیت شرکت ها برای انجام کار جمعی آماده شود . نجفی منش تصریح کرد: اگر ادغامی به وجود می اید قبل از آن قوانین ادغام تهیه شود که قطعه سازان دچار مالیات مضاعف نشوند و از طرفی مشوق های لازم برای ادغام نیز در نظر گرفته شود و اجازه تاسیس شرکت های جدید را ندهیم.
  عضو هیأت مدیره‌ انجمن قطعه سازان ایران با تاکید در بحث رده بندی قطعه سازی خاطر نشان کرد : باید با برنامه ریزی و استراتژی درست عمل کنیم که حتی بتوانیم در رده بندی دوم قطعه سازی نیز با شرکت های بین المللی همکاری کنیم و صادرات داشته باشیم .
  وی در پایان افزود : درصدد هستیم با برگزاری این همایش ها ، خلاها را شناسایی و بتوانیم در سطح جهانی مطرح باشیم و از امکانات بهره مند شویم . با قراردادهای جدید فضای خوبی فراهم شد که با ورود خودروسازان و شبکه قطعه سازی انها قطعه سازان و خودرو سازان بتوانند با تکنولوژی روز دنیا اشنا شوند و با ارتقا خود همگام صنعت دنیا شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط