برنج

اختصاصی «عصرخودرو»

پورشه ۹۱۱ Carrera T ؛هیجان کم‌هزینه با ۹۱۱

عصر خودرو- پورشه در ادامه روند معرفی ۹۱۱ های کوک شده برای هیجان رانندگی، این بار ۹۱۱ آدرنالین‌سازی را معرفی می کند که به مراتب ارزان‌قیمت تر از هیولا هایی همچون ۹۱۱ R و ۹۱۱ GT۳ است.

پورشه ۹۱۱ Carrera T ؛هیجان کم‌هزینه با ۹۱۱
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸:۰۰
  • هیجان کم‌هزینه با 911
  • هیجان کم‌هزینه با 911
  • هیجان کم‌هزینه با 911
  • پورشه 911 Carrera T ؛هیجان کم‌هزینه با 911

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، 911 Carrera T برپایه 911 های پایه یعنی کررا ارائه شده اما به لطف فاکتور گرفتن از یک سری جزئیات غیرضروری مثل عایق های صوتی، 20 کیلوگرم سبک تر شده و با تجهیزاتی عرضه می شود که بر روی کررا های عادی قابل سفارش نیست، مثل مدیریت فعال سیستم تعلیق پورشه (PASM) که ارتفاع سواری را نیز تا 20 میلیمتر کاهش می دهد.

در ضمن، پکیج اسپرت کرونو و گیربکس دستی ارتقاء یافته با نسبت ها و اهرم تعویض دنده کوتاه تر به همراه آپشن چرخ های عقب فرمان‌پذیر برای 911 Carrera T در نظر گرفته شده که فرمان‌پذیری و چالاکی بیشتری به خودرو می دهند.

موتور در این مدل، همان واحد 6 سیلندر 3.0 لیتری 370 اسبی کررا های عادی است اما به لطف وزن کمتر، نسبت کوتاه تر محور عقب و بهره مندی از قفل دیفرانسیل مکانیکی، صفر تا صد 4.5 ثانیه و توان دستیابی به بیشینه سرعت 290 کیلومتر در ساعت دارد. البته در صورت سفارش با گیربکس آپشنال PDK، صفر تا صد به 4.2 ثانیه و بیشینه سرعت به فراتر از 290 کیلومتر در ساعت هم می رسد.

البته این هیجان اقتصادی تر، به بهای فاکتور گرفتن از تجهیزاتی همچون سیستم اطلاعات و سرگرمی پورشه (PCM) تمام شده که البته بدون دریافت هزینه اضافی بر روی خودرو قابل نصب است. صندلی های اسپرت که قابلیت تنظیم برقی در چهار جهت را دارند نیز از دیگر مشخصه های کابین 911 Carrera T هستند.

اینها مشخصات 911 عملکردمحوری هستند که قیمت برچسب قیمت 107.553 یورویی دارد.

 

نویسنده: مجید رقیبی

برچسب ها
کرمان موتور