کارمانیا

موتورشو دیترویت ۲۰۱۸ (۲۲)

خودروی آینده اینفینیتی را ببینید

عصر خودرو -اگر اینفینیتی در آینده سدان اسپورت و سایز متوسطی بسازد، قطعا شبیه خودروی ایسپایرشن Q خواهد شد. خودرویی که زبان طراحی آتی دست لوکس‌ساز ژاپن خواهد بود.

خودروی آینده اینفینیتی را ببینید
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹:۰۰
  • خودروی آینده اینفینیتی را ببینید
  • خودروی آینده اینفینیتی را ببینید
  • خودروی آینده اینفینیتی را ببینید

 به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصر ایران ، این خودروی چالشی اینفینیتی در اصل حدواسط یک سدان و کوپه محسوب می‌شود و از نظر ظاهری خودرو به ویژه در نمای جلو تغییرات جالبی از خود نشان می‌دهد و شاهد یک کاپوت پر چین و شکن و جلوپنجره محدب در خودرو هستیم.

اینفینیتی  در آستانه نمایشگاه بزرگ آمریکای شمال تصویری از این خودرو را ارائه کرده بود، تا بازار نمایش این خودرو را داغ‌تر کند، اما نمایش کامل این نسخه کانسپت، بار دیگر توانمندی ژاپنی‌ها در زمینه طراحی را به نمایش درآورد.

خودرو در نمای عقب نیز به لطف یک رشته چراغ جذاب واقع شده است.  چراغ های نمای روبه‌روی خودرو نیز در نوع خود فوق‌العاده هستند. چراغ‌ها کشیده و تیز هستند و از حاشیه‌های LED بهره می‌برند.

نیسان اعلام کرده با استفاده از این طراحی قصد دارد نسل جوان را بیش از پیش به سمت خود جذب کند.

خودرو نیمه خودران ارائه شده است. در حدی که رانندگان می‌توانند در حالت دست به فرمان کنترل بخشی از رانندگی را به انتخاب اینفینیتی واگذارند. خودرو نیز توان مدیریت خود در یک اتوبان چند لاینه را دارد.

این خودرو اینک به شکل پلاگین هیبرید ساخته شده است، اما واقعیت این است که خودروساز قصد دارد با ارائه چنین مفهومی‌های در چرخه تجارت جولان دهد بنابراین تلاش دارد همگام با ذائقه بازار و با توجه به مقتضیات زمان خودروهای آتی‌اش را با این ظاهر و شاید قوای محرکه‌ای متفاوت ارائه دهد.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید
مطالب مرتبط