برنج

نمایشگاه خودرو گلستان ۹۶ (۶)

نماینده نگین خودرو در استان گلستان: تاثیر ویژه نمایشگاه در حوزه برندینگ خودرو گلستان

عصر خودرو- نماینده نگین خودرو در استان گلستان گفت: نمایشگاه در حوزه برندینگ نقش بسیار موثری دارد و امکان مقایسه و انتخاب و تصمیم گیری را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

نماینده نگین خودرو در استان گلستان: تاثیر ویژه نمایشگاه در حوزه برندینگ خودرو گلستان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر نمایشگاه, جلالی نماینده نگین خودرو در گلستان در گفتگو با عصر نمایشگاه در حاشیه هشتمین نمایشگاه خودرو، تجهیزات ، قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گلستان گفت: نمایشگاه امسال بسیار خوب و پرشور برگزار شده وما با محصولات رنو و خودروهای تلیسمان، کولیوس و داستر حضور داریم و استقبال بسیار خوبی از خودروهای نگین خودرو که سگمنت خوبی از بازار از نظر فروش دارند شده است
  جلالی ادامه داد: در این نمایشگاه خودرو های تلیسمان و کولیوس با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند و ما نیز خودرو ها را با تخفیف یک درصدی و تحویل یک هفته ای عرضه کرده ایم.
  وی افزود : نمایشگاه گرگان همیشه نمایشگاه خوبی بوده و امسال نیز همه خودورسازان و واردکنندگان زیادی در این نمایشگاه حضور دارند و در کل استقبال بسیار خوبی از سوی مردم و شرکت ها از این نمایشگاه شده است.
  جلالی در پایان گفت: نمایشگاه در حوزه برندینگ نقش بسیار موثری دارد و امکان مقایسه و انتخاب و تصمیم گیری را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
  این نمایشگاه با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده و همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران این مرز و بوم و معرفی آخرین محصولات خود از تاریخ 10 الی 13 بهمن ماه 1396 و بمدت 4 روز و از ساعات بازدید 16 لغایت 21  پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان محترم می باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط